E-posta: info@fdsp-cn.com
Telefon: +86-025-66621288-108

SFSP çekiç değirmen öğütme işlemi için

SFSP serisi yüksek verim çekiç değirmen esas olarak Mısır, kazanç ve olumlu adaptasyon, yüksek verim, istikrar, güvenlik, kolay kullanım şekil saman gibi grenli malzemelerin Frezeleme için kullanılan şu anda en gelişmiş Çin olduğu ve bakım. Ben

Soruşturma göndermekChat Now
SFSP çekiç değirmen öğütme işlemi için

FDSP çekiç değirmen makineleri için tanıtmak:

SFSP serisi yüksek verim çekiç değirmen esas olarak Mısır, kazanç ve olumlu adaptasyon, yüksek verim, istikrar, güvenlik, kolay kullanım şekil saman gibi grenli malzemelerin Frezeleme için kullanılan şu anda en gelişmiş Çin olduğu ve bakım. Gıda, feedstuff ve Kimya Mühendisliği gibi sanayi için ideal üründür.

QQ截图20160726101327.png


Başlıca özellikleri

1) doğrudan bağlantı sürüş kabul yüksek hız ve yüksek verimlilik ile.

2) Widen odası ekran alanı büyütür, kapasite normal çekiç değirmen yüksektir.

3) özel frekans fan Besleyici düzenli çalışmasını sağlayabilirsiniz;

4) etkisi yapısı, düşük güç tüketimi ve yüksek kapasiteli ile yaygın olarak organik ham işleme smashing madde için uygundur.

QQ截图20160726113847.pngSevk ve teslim

QQ截图20160906145148.png

Ambalaj

Müşteri gereksinimi bağlı olarak ahşap durumda veya demir palet vb gibi.

Nakliye

Ne zaman konteyner nakliye operatörümüzü fabrikamızda geldi ve aletleri teslim ürünler sağlamak için zamanında hazır olacak satış siparişi şartlarına göre sevk.Bizim hizmet

1. garanti süresi: hangi ürün devreye alma nitelikli tarihten itibaren bir yıl. Garanti süresi sırasında yanlış işlem dışında herhangi bir hasar serbestçe onarıldı. Ama seyahat ve otel masrafları alıcı count olmalıdır.
2. devreye alma hizmetleri: ürünün yükleme talep tarafı devreye alma, mühendislerimiz değil terk edecek ve orada-e kadar senin mutabakatını arayın.
3. Eğitim Hizmetleri: mühendislerimiz kurulum ve devreye alma döneminde işletmek için personeli eğitecek ve personeliniz normal ve düzgün çalışabilir kadar orada bırakmayacağım.
4. bakım hizmetleri: herhangi bir arıza oldu, bir kez sen soru bize, biz özel nedenler dışında 48 saat içinde cevap verecektir.
5. ömür boyu Hizmetleri: Biz satıldı ürünleri için yaşam boyu hizmet sağlamak ve indirimli fiyat ile yedek parça temini.ilgili ürünler
Hızlı Mesaj
Gizliliğiniz bizim için önemlidir - biz satmayacağına veya bilgilerinizi paylaşın.