E-posta: info@fdsp-cn.com
Telefon: +86-025-66621288-108

Pirinç saman Pelet Mill

Geniş biyokütle granül hammadde: neredeyse tüm Ormancılık ve agro-atık malzeme içine bizim yüzük die odun Pelet mill tarafından ahşap parçaları gibi yapılabilir: odun tıraş, cips, talaş, yer fıstığı-deniz hayvanı kabuğu, şeker kamışı, Caster kabukları/SAP, SAP kahve kabuğu, Paddy saman, ayçiçeği, pamuk...

Soruşturma göndermekChat Now

Geniş biyokütle granül hammadde:

Hemen hemen tüm orman ve agro-atık malzeme tarafından ahşap parçaları içine yapılabilirFDSP pirinç kabuğu odun Pelet değirmen, aşağıdaki gibi: ahşap tıraş, cips, talaş, yer fıstığı-kabuk, şeker kamışı, Caster kabukları/sapı, kahve kabuğu, Paddy saman, ayçiçeği SAP, pamuk takip ediyor, tütün atık, hardal SAP, jüt atık, bambu toz, çay atık, buğday samanı, Palm kabuğu, soya fasulyesi kabuğu, Hindistan cevizi Pitch soyulmuş kabuk/payet, pirinç kabuğu vs. Son granül endüstriyel kazanlar ve büyük enerji santralleri gibi Ev Isıtma için kullanılabilir.


“Rice


Pirinç saman Pelet değirmen giriş:

1.Pirinç saman Pelet makinesibir makinenin talaş, saman toz, pirinç kabuğu, fıstık kabuğu işleyemiyor ağacı dalları vb biyokütle ön arıtma ve işlem aracılığıyla. Bu biyokütle malzeme yüksek yoğunluklu Pelet yakıt katılaşmış.

2.Classification:Flat die odun Pelet makinesi, yüzük die odun Pelet makinesi ve dikey yüzük die odun Pelet makinesi. (bizim ahşap pelletizer yüksek kapasiteli ve istikrarlı performans olan yüzük die Pelet makinedir.)


“RicePirinç saman Pelet uygulama:

1. sivil Isıtma: yüksek kullanım oranı ve kolayca depolanan.

2. biyokütle endüstriyel kazan: Endüstriyel kazan ana yakıt olarak kullanılması, çevre kirliliği sorununu çözmek.

3. Akım agregası: termal enerji üretimi yakıt olarak olmak.

“Rice


Hot Tags: pirinç gövde pirinç kabuğu granül pirinç kabuğu Pelet değirmen pirinç kepeği granül pirinç saman granül pirinç kabuğu Pelet yapım makinesi Yakıt briketler atık pirinç kabuğu Pelet pirinç kepeği Pelet pirinç saman Pelet değirmen, Çin, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, toptan

Modeli

MZLH420

MZLH508

MZLH680

MZLH780

Kapasite (t/h)

1-1.5

1.5-1.8

2-2.5

2.5-3.5

Ana motor gücü (kw)

75/90

110/132

160/185

200/220

Besleyici Power(kw)

2.2

3

4

4

Halka Die çapı (mm)

420

508

680

780

Pelet çapı(mm)

6-8

6-8

6-8

6-8


ilgili ürünler
Hızlı Mesaj
Gizliliğiniz bizim için önemlidir - biz satmayacağına veya bilgilerinizi paylaşın.