E-posta: info@fdsp-cn.com
Telefon: +86-025-66621288-108
Ana sayfa > Haberler > İçerik

Sektörel Haberler

Düzenli temizlik besleme işleme makineleri önemi

Oct 30, 2017

Biz düzenli yem işleme makineleri ilerleme besleme kurumsal üretim sürecinde üretim amacıyla temizlemek gerekir. Bu sadece üretim kalitesini ve verimliliği geliştirmek ve yem işleme makineleri servis ömrünü uzatmak, pek çok yarar vardır.

mixing machine

O zaman yapmak için ne zaman temizlik düzenli kullanın nasıl işleme makineleri besleme? Öğütücü için temizlik gibi veMikser.

Bir süre kullandıktan sonra makinenin iç malzeme tabakası birikir, biz gün çalışma sonunda makine temizleyebilirsiniz. İlk güç kaynağı kapatmaya ve sonra temizlemek için. Dikkat gerek İçerisi bazı ekipman karıştırma daha büyük hacim kadar temizlemek ne zaman.


Karıştırma makinesi bir seferde bir ila üç gün içinde temiz ve granulating sistemi temizlemek gerekir.Sistem kalınlıktaesas olarak pelletizer, soğutucu, kırıcı ve boyutlandırma ekran içerir. Kırma çeliklerini ve temperli bölümü ve kalınlıkta odası bölümü temiz dikkatli bir şekilde, biz bir kez her hafta veya yarım ay temizlemek olacaktır. Ve sonra biz de temizlemek gerekir kadar hisse senedi depo gözüdür. Tabii ki, farklı depo gözü ve kullanım, gereksinimleri yanı sıra temizlik ile başa çıkmak için özel temizlik göre ihtiyacımızçalışma. Boş depo gözü ihtiyacım var, sonra muayene kullanmaya devam edebilir ve zaman temizlik, temizlik o gelince kullanımı için önemli bir etkisi vardıryem işleme makineleri.