E-posta: info@fdsp-cn.com
Telefon: +86-025-66621288-108
Ana sayfa > Haberler > İçerik

Endüstri Haberleri

Yeşil Ürünler İçin En İyi Yol Size En İyi Kalitede Balık Türlerini Besleme Pelet Aside Formülasyona Gıda Verin

Dec 22, 2017

Neredeyse tüm balıklar, pelet pazarı için yiyecek verirlerse, su tutarlılığına önem verilirken, h2o ile batırılmışlarsa, kolayca büyürler. Sonuç olarak, çözünür vitaminler ve mineraller muhtemelen pelletinizden iyi sızıntı yapacaktır. Bunların çoğu, besin eksikliğinin kaynağı ile birlikte balık tüplerinde veya hatta balık havuzlarında ekolojik konulara neden olacaktı. Sonuç olarak, asma süresi asiri olarak maksimize edildiği için tahrişe bağlı dereceyi mineral ile birlikte düşürmek için bir çalışma yapılmak üzere görünüyordu. Bu amaçla ilgili olarak, birkaç kez hazırlanmış deniz ürünleri besleme maddeleri zamanında test edildi. Yöntem, örneğin mısır unu, soya küspesi ve tapyoka unu gibi sık kullanılan araçlara dayanıyordu. Su istikrarını elde etmek için dizüstü bilgisayarı amaçsızca biraz zaman harcamak ve sızdırma kabiliyetini azaltmak için, el yağı renk stearini bu araştırmanın ana konu bileşeni olarak eklenmiştir. Gerçek sonuç, deniz ürünlerinin formülasyonu ile üretilen ve elde edilen açı ile bağlantılı evlerin insan ilişkisi olduğunu gösteriyor. Askıya alınmış periyotta en uygununuz, sızdırma gücü ve ayrıca bas nemlendirme atışına bağlı güvenlik elde edilmiş olabilir.


FDSP SZLH serisi balık yemi pelet değirmeni , yüksek kaliteli balık / su / hayvan yemi pelletleri için ideal bir peletleme makinesidir. Yüksek kapasiteli, yüksek verimlilikte, düşük gürültü, kolay kullanım ve kolay bakım.

fish feed pellet machine.jpg

En olgun teknoloji ile FDSP'nin makinemiz tarafından üretilen yem peletlerinin özellikleri şöyle:

1. İyi sertlik ve dayanıklılık

2. Tavukçuluk için sindirimi kolaydır.


Bitmiş pelet çapı Φ1.0 Φ1.5, Φ2, Φ3, Φ4, Φ4.5, Φ5, Φ6, Φ8, Φ10,

Φ12mm, vb (aralık 1.0-18mm). Uzunluğu 3-7cm'dir. Farklı gereksinime göre özelleştirilebilir.

Peletler tavuk, ördek, kaz, inek, sığır, at, koyun, domuz, tavşan, balık, karides gibi birçok hayvan türü için beslenebilir.