E-posta: info@fdsp-cn.com
Telefon: +86-025-66621288-108
Ana sayfa > Haberler > İçerik

FDSP Haberleri

Uzmanlık, Otomasyon, Akıllı Biyokütle Mühendisliği Şili Müşteri Ziyaret Edilmiş FDSP

Sep 13, 2017

"Ülkenin sürdürülmesi için ülkenin sürdürülebilir kalkınması, çevre korumaya adanması her işletmenin sorumluluğudur."


FDSP öncelikle Çin'de kaynak geri dönüşüm yeni modları keşfetmek, biyokütle pelet yakıt paketi çözümü, biyokütle pelet yakıt granülasyon ekipmanları gelişmiş teknolojiyi kullanmak ve partikülünün yanma değerlerini kadar 4100-4500 kcal / ton kadar çözmek için uzmanlaşmıştır.


7 Eylül 2017'de, Güney Amerika'daki Şili müşterisi, şirketimizle 50 ton / saat biyokütle talaşlı imalat komple proje hakkında işbirliği yapmak konusunda bizimle görüşmek için uzun bir yol kat etti.

biomass sawdust production complete project

Şili gerçek durumunu anlamak yoluyla müvekkilimiz, yerel koşullara yönelik önlemleri ayarlamak için "belirli duruma özel muamele " yapmaya bağlı olarak, yüksek ekonomi, düşük riskli proje inşaat planının "küçük odaklı, çoklu inşaat" ını kullanarak Müşterinin 1 büyük 50 t / saat üretim hattı yerine önceden 5 × 10 t / h biyokütle pelet üretim hattı. Önce müşterinin ilgisini çekin ve "hammadde taşımacılığının yüksek maliyeti ve sonraki aşamada büyük yönetim riskleri" gibi gerçekçi problemlerden kaçının, faydaların en üst düzeye çıkarılmasını sağlayın ve faydalar yenilenebilir.


Şili müşterisi, - FDSP, pratik, profesyonel olduğunu öne sürdü!

Aynı gün, operasyon ilkesi ve tüm bağlantıların iç yapısı hakkında daha fazla bilgi edinmek için üretim alanını ziyaret etmeyi teklif etti. Mühendislerimiz müşterilere her zaman eşlik ediyor, makineyi test ediyor ve yerinde biyokütle mühendisliği (değirmen, dilimleyici, kurutucu, granülatör, vb.) Için ana ekipman hakkında açıklama yapıyor.

1.slicer ayrı kontrol kabini ile, operasyon için elverişli.

2. Ana ana parçası, istikrarlı ve verimli ithal motor kabul eder.

3.Three drum kurutucu, otomatik besleme, nem kontrolü kurutma% 13-18.

4.Granüle makine, analog ekran PLC kontrolünü benimser, tek bir taklit paneli birçok granülatör setini kontrol edebilir.

5.Tüm otomatik temiz üretim elde etmek için ithal akıllı ateşleme cihazı ve yeni yangın önleme sistemi kullanımı.

Biomass Pellet Line Customer

Her bağ mükemmellik için gayret gösterir, tüm üretim hattı düzeni bilimsel ve mantıklıdır, otomasyon, istihbarat endüstrideki liderliğe ulaşır.


FDSP, "ürün performansı iyileştirme", "Mühendislik maliyetleri düşürme" avantajına dönüştürerek ana teknolojiyi dönüştürme, biyokütle enerjisi üzerinde sürekli araştırmalar yoluyla ürün inovasyonuna ve teknoloji geliştirmeye dikkat eder, fayda ve kalkınma istemektedir. Daha fazlasını oluşturun ve müşteri için daha fazla kişisel değer. 23 yıllık sanayi tecrübesi ve CE, SGS ve 28 uluslararası patent ile, FDSP'nin sizinle işbirliği yapan "kalın ve ince, elele" işbirliği olacağını düşünüyoruz.