E-posta: info@fdsp-cn.com
Telefon: +86-025-66621288-108
Ana sayfa > Haberler > İçerik

FDSP Haberleri

Jiangsu Liangyou Zhengda Co, Ltd Listelenen Bell - Çalma Töreni Pekin'de Gerçekleştirildi

Sep 29, 2017

Jiangsu liangyou, FDSP Jiangsu eyaletindeki Zhongguancun teknoloji endüstrisi parkında ilk listelenen şirket olan Jiangsu Liangyou Zhengda Co., Ltd'yi sıcak bir şekilde tebrik etti, Pekin'de büyük bir törenle yatılı tören düzenledi. Liyang belediye hükümeti, liyang belediye mali hizmetler bürosu, jiangsu zhongguancun bilim ve teknoloji endüstri parkı ve bu danışma şirketi listeleme Aracı kurumların ilgili liderleri birlikte çan titriyor töreni listesine katıldı.

Jiangsu liangyou zhengda co., LTD. Jiangsu ve zhejiang ili kavşağında, yaklaşık 35.000 metrekarelik bir alanı kaplayan, jiangsu zhongguancun bilim ve teknoloji parkı, jiangsu eyaleti, bulunan 2003 yılında kurulmuştur. Iş felsefesine bağlı "dürüst hükümet, kalite kazanan" bağlı kalarak, usta ruhunun mükemmelliği ile "Liangyou imalat" kalitesini, gelişim hedeflerine ulaşmak "Pragmatik ince sanayi yapın, güçlü yapmak büyük iş yapmak" kalitesini. "Liangyou hisse senetleri" deneyimli on beş yıl boyunca, 25 yıllık yağış, makine , gübre makine, biyokütle, silo makineleri imalatı ve mühendislik servislerinin komple setleri beslemek için taahhüt altına alındı, bu sektördeki en üretken ulusal yüksek teknoloji kurumsal .

Endüstride eşgüdümlü gelişme

Liangyou Zhengda, "Liangyou Manufacturing" anahtar teslim oluşturmak için mükemmeliyetçiliğin zanaatkâr ruhuyla üstün kalitede olmasını sağlamak, müşterilerin farklı taleplerine, her üretim hattına göre özelleştirildiğine dikkat çekiyor: "Profesyonel samimiyet güven yaratıyor, kalite pazar kazanıyor" iş konseptine dayanılarak kişiselleştirilmiş hale getiriyor mükemmel projeler üretmek ve maksimum müşteri değeri elde etmektir.

Makine ve projeler besleyin: insan sağlığına odaklanın, "düşük enerji tüketimi, düşük maliyet" ve "otomasyon, yüksek verimlilik" arasında mükemmel bir kombinasyonu savunun, temiz ve güvenli besleme üretmek için müşteriye komple tasarım çözümü tasarlayın ve sonra toplumdan her çeşit güvenceli yiyecek sağlayın yetiştirme ve su ürünleri alanlarında en sonunda "araziden masaya" tek bir noktadan hizmet gerçekleştirdiğini fark etti.

Biyokütle ahşap makine ve projeleri: "yüksek verim, düşük enerji tüketimi" üretmek için odun, talaş, ağaç kabuğu, şube, ürün sapı ve diğer ormancılık ve tarım hammaddelerini kullanın% 90 ısı verimliliğine sahip yeşil yeni enerji biyokütle pelet yakıt geleneksel yakıtların% 40'dan daha azını değiştirerek, enerji tasarrufu ve emisyon azaltma ve sürdürülebilir ekolojik çevre inşaatına katkıda bulunacak, dünyaya temiz enerji sağlayacak.

Gübre makine ve projeleri: tarımsal atıklar, gübreler, evsel atıklar, verimli "organik, kirlenmemiş" biyo-gübre üretmek gibi, bu atık maddelerin geri dönüşümüne yardımcı olacak ve toprak koşulunu iyileştirmek, sağlıklı organik tarım döngüsü geliştirme teşvik etmek için kullanmak .

Depolama makine ve projeleri: tahıl sanayi, yem sanayi, gres endüstrisi, un sanayi, biracılık sanayi, inşaat sanayi, kimya sanayi, liman sanayi, vb, yüksek işgücü yoğunluğu ile sorunları çözebilir, geniş alan kapsar, yüksek maliyet, zor depolama, "büyük kapasite, otomasyon, entelektüelleştirme" depolama ve nakliye gerçekleştirmek için nem ve sıcaklığın zor kontrolü.

Pelet makine kalıp ve yedek parça: Liangyou Zhengda kendini üretmek, yönlü tasarım, özel özel halka kalıp, rulo kabuk ve yem makineleri, biyokütle ahşap makine, gübre makine, vb için farklı malzemelerle diğer yedek parça, biz de özelleştirilmiş imalat çeşitli pelet makinesi kalıp ve diğer yardımcı maddeler.

factory of FDSPFDSP International

Liangyou üreticisi, dünyaya git

Jiangsu Liangyou Uluslararası Makine Mühendisliği Co, Ltd Jiangsu Liangyou Zhengda Co, dünyanın gidiş ltd penceresi olarak. Hedef olarak "En Üstün Kalite, En Üstün Hizmet" alıyoruz, hizmet konsepti olarak "Müşteriler için Değer Yarat" alıyoruz, özel olarak sağlamak için "Kendi kendine geliştirme, Kendini üretin, Kendinize Özel Üretim" olgun yem makineleri, gübre makineleri, biyokütle makineleri, çelik silo ve küresel müşteriler için anahtar teslim çözümler.

Sorumluluk sahibi tutumu ile, Jiangsu Liangyou Zhengda Co, Ltd Ar-Ge tasarımından üretim kontrolüne, fabrikanın satışına son ürün teftişinden ekipman kalitesini garantiliyor. Ekipmanlarımız ISO9001: 2008 uluslararası kalite sistemi belgelendirme geçti,

CE sertifikası, Rusya Gost-R sertifikası, SGS sertifikası vs. ve bu arada ekipmanlarımız yirmiden fazla ulusal patent elde etmiştir. İşimiz 30 ülkede ve bölgede Avrupa, Afrika, Avustralya, Güney Amerika, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, vb. Alanlarını kapsamaktadır.

"Lokalize Pazarlama, Hizmet Küreselleşmesi" stratejisine başlayacağımız bir sonraki adım, bizi yurtiçi ve yurtdışında birçok ofis ve ajan kurarak müşterilere en iyi gerçekçi ve istikrarlı bir kooperatif olmasını sağlayacak.

Piyasaya sunduğumuz bu yeni fırsat sayesinde, finans girişini en üst düzeye çıkaracağız ve sürdürülebilir sermaye elde edeceğiz. Tüm toplumsal güçlerin yardımıyla, yerli ve yabancı ileri teknoloji tanıtmaya, araştırmaya ve geliştirmeye ve yeniliğe odaklanmaya devam edeceğiz. Güçlü endüstri rekabet gücümüzle sosyal sorumluluğu üstlenip uluslararası pazara geçeceğiz. "Mind in China" efsanesine devam edelim, Jiangsu Liangyou'nun daha fazla refah kazanmasına ve Liangyou'nun dünya çapında "Liangyou" olmasına izin verin!

FDSP InternationalFeed Machinery&Engineering

Marka Uyumu Geleceği Çerçevelemek

"Liangyou hisse senedi" başkanı, bu Bell töreninde konuşma yapmış; Liangyou'nun hızlı gelişimi, ulusal politika ve yerel yönetimlerin desteklemesine dayanıyor; içerdekilerin yardımıyla ve kooperatiflerin anlaşmasına dayanıyor ve ayrıca, üzerinde çalışan her Liangyou çalışanına güveniyor. onların yazıları her geçen yıl ve yıl. Liangyou'nun, yeni bir döneme doğru ilerleyişinin işareti olarak, Liangyou'nun listelenen şirketi olması anlam taşıyor. Şimdilik, Liangyou, sadece makine yapımı yenileyen teknolojiye öncülük etmekle kalmayıp aynı zamanda endüstriyel standartların sağlıklı gelişimini teşvik etmek için toplumsal sorumluluğu olan daha fazla sorumluluk taşıyor.

"Liangyou hisse senedi" Yeni Üçlü Kurulu başarıyla kaydetti. Liangyou gelişimi tarihinde, bu sadece önemli bir kilometre taşı değil aynı zamanda yeni başlangıç ​​ve yeni bir fırsattır. "Liangyou hisse senedi", sanayi kaynaklarını entegre edecek, pazarlama internet sitesini sosyalleştirecek, yenileyen ve geliştiren teknolojiyi kurabilecek, uluslararası bir şekilde yürütülebilecek, sermaye gücü ve internet yeni fikirlerine dayanılarak, akıllı üretim ve hizmet üretiminin yükseltilmesini gerçekleştirebilecek pazarlama stratejisi, ürün araştırması yeteneğini ve marka etkisini artırmak ve şirketin temel rekabet gücünü geliştirmek. "Liangyou hisse senedi", sıkı bir şekilde "Büyük Birlik Topluluğundaki Büyük Farkı" nın farklılaşması rekabet taktiklerini izleyerek, müşterilerin çekirdek olarak talep etmesini sağlıyor, mükemmel yüksek teknoloji ürünlerini yanıtlıyor, tüm yaşam hizmetini söz olarak yapıyor, sürekli genişlemiş kişiselleştirilmiş Müşterilerimiz için yurtiçi ve yurtdışında kar, "Win-win işbirliği ve birlikte müşterilerimiz ile gelişme amacına ulaşmak.