E-posta: info@fdsp-cn.com
Telefon: +86-025-66621288-108
Ana sayfa > Haberler > İçerik

FDSP Haberler

Jiangsu Liangyou heyet AFRENA 2015 yılında katıldı

Dec 18, 2015

Olay (AGRENA 2015) Kahire Uluslararası Fuar alanı, Kahire, Mısır 28-30 Mayıs 2015 yapıldı.

Jiangsu Liangyou Agro. Machinery Co., Ltd, Jiangsu Liangyou Silo mühendislik Co, Ltd ve Liyang Liangyou Pelet kalıp Technology Co., Ltd. dikkatli organizasyon andamp sonra bu etkinliğe katıldı; planlama. Baş mühendis Bay Wuxiang heyet fuara yol ve kabine A5 5 sergi alanı büyük makine, besleme olduğunu.

Mısır, Suudi Arabistan, Türkiye, Iran, Nijerya, Cezayir, Afrika ve Orta Doğu müşterilerden art arda Liangyou ziyaret ve mühendisleri ile detaylı ihtiyaçları ele. Giriş ve sunum mühendisleri tarafından sonra işbirliği için Liangyou için büyük ilgi gösterdi ve güçlü ifade müşteriler olacak. Ayrıca, birçok Mısırlılar mühendisleri proje sitesi ziyaret için istenen ve en iyi duruma getirilmiş çözümler sunmak istedi. Bazı müşteriler bitişik bölgeler Liangyou Çin incelemek istiyorum.

Liangyou kapasitesi 5t/h、10t/h、15t/h、20t/h、30t/h vb dahil olmak üzere yıl Mısır'daki 6 Üretim satırları inşa etti. Birçok istemci fabrika sahası kontrol ve Liangyou'nın ekipman için yüksek övgü verdi. Bu fuar, özellikle gelişen kümes hayvanları andamp; çiftlik hayvanları için yem sanayi Orta Doğu ve Afrika, yeni iş fırsatları getirecektir. Liangyou Fuar eski müşteriler ziyaret, yeni müşterileri karşılamak ve geliştirilmiş ürünler, tüm müşterilerine gelişmiş teknoloji ve mükemmel hizmet getirmek için bir fırsat olarak alacaktır.