E-posta: info@fdsp-cn.com
Telefon: +86-025-66621288-108
Ana sayfa > Haberler > İçerik

Endüstri Haberleri

Silo Mühendisliğinden Çeşitli Size Özel Tedarik

Sep 20, 2017

Firmamız çeşitli özellikleri olan 30-8,000 tonluk çelik siloları müşterilerine sunabilmekte ve ambalajlı teknoloji tasarımı, inşaat mühendisliği temel tasarımı, kaldırma, taşıma, temizleme, manyetik ayırma, kurutma, ölçme, sıcaklık dahil olmak üzere tek paket anahtar teslim projeler üstlenebilmektedir. otomatik kontrol sistemleri gibi profesyonel destek ekipmanlarının ölçümü, duman çıkarma veya buharda pişirme, soğuktan depolanması, ısı korunması, havalandırma ve toz giderme ve tasarım, üretim, kurulum, hata ayıklama ve eğitim. Bu arada müşterilere saatte 20 ila 1000 ton taşıma kapasiteli kepçe asansörleri , kazıyıcı konveyörler ve bant konveyörleri gibi destek ekipmanları sağlıyor.

FDSP silo engineering

FDSP Silo Mühendisliği Özellikleri:

★ Yüksek mukavemet: varilin kuvveti, namlu iç duvarındaki dikey takviye çubukları ve transvers spiral kesme kaburgaları vasıtasıyla büyük ölçüde güçlenir ve rüzgar direnci, depreme dayanıklılık ve kar yükü direnci güçlüdür.

★ İyi sızdırmazlık performansı: namlu bağlantı spiral kesmeler, alttan kesme kalınlığı varilin kalınlığının beş katını, sızdırmazlık performansı iyidir ve tütsülenmiş böcek öldürme işlemi rahatlıkla yapılmaktadır.

★ Kısa inşaat süresi: 1000 ton kapasiteli bir çelik silo inşaat süresi sadece 5-6 gündür ve çelik silo, kullanıcılara erkenden faydalanmak için mümkün olduğunca çabuk kullanılmaya başlanabilir.

★ Çekici görünüm: Silo üstü konik, toz ve su zor biriktirilmiş ve silo gövdesi düz çizgileri vardır.

★ Uzun hizmet ömrü: Namlu sıcak galvanizli rulolu bir plakadan, silo üstü tamamen bir galvanizleme işlemi ile işlemden geçirilir, korozyon direnci güçlüdür ve servis ömrü uzundur.