E-posta: info@fdsp-cn.com
Telefon: +86-025-66621288-108
Ana sayfa > Haberler > İçerik

Endüstri Haberleri

FDSP Silo, Silo Mühendisliği için Ağaç Pelet Projesi

Sep 25, 2017

Ahşap peletlerinizi rahat ve güvenli bir şekilde depolamak istiyor musunuz? FDSP'nin siloları sizin için mükemmel. FDSP'nin odun peletlerini esnek kumaş silolarına yerleştirmek modern kolaylıkla geleneksel bir yakıt türüne katılır.


Depolama odun peletleri için FDSP'nin silosu, harici veya dahili olarak kurulabilir. Depolama alanınız için uygun bir silo çözümü oluşturabiliriz. Verilen oda durumunu sizin gereksinimlerinizle birleştiriyoruz.

Nefes alabilen, kaliteli malzemelerden yapılmış odun pelet silosu, kalıp oluşumu ve kekleşme olmaksızın ahşap peles kalitesini garantiler. Esnek duvarlar ve dahili darbe koruması, yakıtınızın nazikçe dolmasını sağlar.

Genellikle üç parçadan oluşan depolama çelik silosu : silo tavan, silo gövdesi, silo tabanı.

Farklı tasarımda mühendis, havalandırma sistemi, ön temizleme sistemi, tahıl kurutucu sistemi, seviye monitörü, sevk sistemi, sıcaklık ölçümü vb. Gibi farklı sistemi ekleyecektir. Eşleşen ekipman, müşterinin gerçek ihtiyaçlarına ve yerel ortama bağlıdır.

silo组合-2.jpg

Ahşap plakalı silo mühendisliği özelliği

Silo gövdesi: Silo duvar sacları, yüksek kaliteli galvanizleme tahtasından yapılmış olukludur; levhalar ortak veya yüksek güçlendirici cıvatalarla bir araya getirilir. Silo duvar kalınlığı, bütün duvarın şişme gerginliğini karşılayamayacak bir güçlendirme teorisine göre tasarlanır. Tutamak teçhizatı, silo kapılar, iç ve dış merdiven ve koruyucu ağ gibi bakım ve boşaltma işlemlerini daha kolay hale getirebilir.

Radyal kirişli silo tavan destek sistemi: Çatı, 0.8 mm kalınlığında galvanizleme levhasından ve cıvatalar galvanizleme kalıbından yapılmıştır. Silo çatısında, doğal havalandırma kanalları, menhol, çatı merdivenleri ve emniyet kafesleri gibi özel ekipmanlar bulunmaktadır. . Silo bidonunun ve çatının ana parçaları galvanizleme tahtası veya yedek parçalarından oluşur ve silo daha uzun ömür ile daha da sabit ve dayanıklı hale getirilebilir, bu da otomatik işi gerçekleştirmek için iyi bir seçenektir.


FDSP Avantajı

350 g / m2 sıcak galvanizli çelik levha ve Almanya Teknolojisi kullanılarak: Beş katlı spiral çelik plakaların sıkıştırılması ve birleştirilmesi hava geçirmez olmasını sağlar. Yüksek mukavemet ve Asla sızmaz. Bakımın 30 yılda yapılması gerekmiyor.

Kepçe asansörü, zincir konveyör, sürgülü kapı ve diğer ekipmanları yapmak için sıcak galvanizli çelik kullanın. Kullanım ömrü boyunca beş kat arttırılmıştır Baş çerçevesi, podyum ve dışındaki tüm çelik yapılar sıcak galvanize çelikten yapılmıştır Çelik taban, maliyet ve zamandan tasarruf etmek için silo için kullanılabilir.