E-posta: info@fdsp-cn.com
Telefon: +86-025-66621288-108
Ana sayfa > Haberler > İçerik

FDSP Haberler

FDSP grubu 108 adet yeni halka Die düzeninin Ekim satın aldı

Dec 17, 2015

Defne çiçekleri altın sonbahar, kokusu, verimli sezon bize neşeli kazançları verir. Şirket üyelerin ile eşgüdümlü çabalar, Co, Ltd ihracat işinde çok büyük hasat elde ve teşvik ve yeni 108 adet yüzük ile hepimiz için heyecan getirmek Jiangsu Liangyou tarımsal makine sipariş ölür. Bu başarıları arasında Arjantin istemci yer 24 adet paslanmaz yüzük siparişi tekrar bu kez, bu sürekli sipariş öznitelik mükemmel kalite ve servis takip, müşterilerinin güven yeme içme ve müşterileri ile uzun vadeli stratejik işbirliği ortaklık kurulması için FDSP'ın uzun süre çabaları için ölmek. Arjantin istemci kazan-kazan işbirliği ulaşmak için yedek parça başlayan ve sonra Güney Amerika'da anahtar teslim proje iş Penetran FDSP ile işbirliği yapmaktadır. Pazarda rekabetin koşulda FDSP tekrar kazanmak karşı o kadar çok rakip tarafından kalite ve Iran istemci bir kez daha 8sets Pelet değirmen ve 52 adet yüzük ölür ve 120 adet silindir kabukları ile birlikte satın.

Ayrıca, yanı sıra Mısır istemci ve Rus müşterinin Türkiye projeleri, onlar daha fazla 32 adet yüzük ölür satın almak ve diğer yedek parçalar SZLH678 Pelet fabrikası ve SZLH508 Pelet mill, bu yüzüğü die sipariş için yedek parça iş daha başarılı ve neşeli.

Uzun süredir içinde olmak temel faktörler Pazar, dürüst, kazan-kazan, müşterilerin gereksinimlerini karşılamak ve istemciler için değer yaratmak gibi tüm FDSP üyeleri her zaman kalite ve hizmet inanıyorum; FDSP kendisi ile şiddetli rekabetin öne ve kendi sektöründe üst olmak kesinlikle yapacak.