E-posta: info@fdsp-cn.com
Telefon: +86-025-66621288-108
Ana sayfa > Haberler > İçerik

FDSP Haberler

Jiangsu Bufeng büyük yem üretim hattında kabulü tamamlama

Dec 18, 2015

15 Mayıs 2015, bir takım üç Jiangsu eyaleti Tarım Komisyonu uzmanlardan oluşuyordu, Jiangsu tarım bürosu adına Jiangsu Bufeng yem Technology Co., Ltd. kabul toplantıda katıldı Takım üretim üssü ziyaret ve madeni eşya tek tek, kimyasal laboratuvar, kalite kontrol cihaz, üretim tesisimiz, işlem donanımları ve silo tesisleri vb yem de dahil olmak üzere denetledi. Kalite kontrol, üretim süreci, proje sorumluluğu, Emanet andamp kurulan yönetim sistemleri satın aldı; Sağlık, ürün izlenebilirliği vb.. Takım tüm olanaklarından da şirket gerekli kriterleri karşılamak ve gözden geçirme tescil belgesi verilmesini denetleme sonra onaylanmış kabul etti. Jiangsu Bufeng yem Technology Co., Ltd., resmen üretim koşulları vardır anlamına gelir.

Jiangsu Bufeng yem teknoloji A.ş. Yurtiçi su besleme, özellikle özel su besleme, bir lider olarak Randamp devreye girer; D, satış ve Servisi Çiftlik hayvanlarında ve besleme, yem, su besleme, protein yem katkı maddeleri. Daha--dan 40 dönüm, fazla 300.000 ton yıllık üretim kapasitesi kapsayan toplam yatırım üzerinde 50 milyon yuan, ile Rudong Chahe sanayi bölgesi içinde topografyanın şirketi, en büyük yatırım, en yüksek yıllık üretim kapasitesi, en gelişmiş üretim ekipmanları ve üretim teknolojisi ile besleme üreticilerinden biridir ve Rudong nispeten büyük ölçekli yem üretim işletmelerde olur. Tamamlama ve şirket kabulü için ölçek-up ve yem sanayi Rudong ve çevresinde duruma getirilmesi büyük gaz verdim.

Jiangsu eyaleti Tarım Komisyonu, Başkanlar ve sorumlu insanlar uzmanları sorumlu Jiangsu Technology Co., Ltd. yem Bufeng ve Jiangsu Liangyou Agro tarafından tamamlanması kabul sonra. Makine Ltd. Şti hemen organize kurulum, devreye alma ve deneme çalışan 45 kabulü, 000T/Y özel su yem üretim hattı (crabandamp; karides beslemek 30000T/Y + haddelenmiş su besleme 15000T/Y), 100.000 T/Y ortak su yem üretim hattı, 180.000 T/Y hayvancılık ve Tavukçuluk üretim hattı. Ortak çabaları ve işbirliği her iki taraf tarafından tüm ekipman başladı yükleme daha önce 18 Kasım 2014, bitti 8 Mart 2015, bağlantı 18 Mart 2015 üzerinde deneme çalıştırmak için başlangıç yüklemesinde yürütülen çalışan testi 1 Nisan, devreye alma ve tüm tamamlama kabul sonunda bitmiş ve 18 Mayıs geçti, 2015.Leaders Bufeng şirket vardı bizim zor çalışma ruhu için tam bir tanıma , ekipman kalitesi, işlem avantajı, enerji tüketimi, istikrar ve otomasyon derecesi vb ve bu projenin iyi kalitede planlandığı gibi son derece takdir tamamlama doğruladı, bu arada, aynı zamanda ileri yüksek gereksinimleri daha da geliştirilmesi ve teşviki Liangyou Compangy koyuyorlar.

Liangyou bu bir fırsat, yurtiçi ve yurtdışında yeni bir görünüme sahip yeni sorunlarla karşı karşıya ve büyük uyum toplumda büyük farklar yapmak olarak alacak. Liangyou tarafından dünya çapında bilinen üretilen ürünler izin ve Jiangsu küresel Liangyou haline Liangyou izin.