E-posta: info@fdsp-cn.com
Telefon: +86-025-66621288-108
Ana sayfa > Haberler > İçerik

FDSP Haberleri

İleri Teknoloji FDSP'li Çin Profesyonel Silo Manafakrürörü

Nov 03, 2017

FDSP bir çelik silolar imalatıdır. Yirmi yılı aşkın süredir profesyonel iş, araştırma, geliştirme, satış ve servis depolama teknolojisi. Vidalı çelik silolar, prekast çelik silolar, kemerli çelik silolar ve ev çelik silolarının en yeni montaj teknolojisi. FDSP, büyük depolama ekipmanları üreticilerinden biridir.

FDSP, agrofood, hayvancılık endüstrileri, silolar ve biyoyakıt üreticileri için tesislerin oluşturulması, tasarımı ve üretimi sırasında uzmanlığını kullanarak yıllarca liman sektöründe teknik becerilerini geliştirmiştir.

Teknik Ofis ve teknisyen uzmanlığından yararlanan FDSP, mavnalar ve ticaret gemilerine özel liman tesisleri (yükleme, boşaltma ve depolama) tasarlayabilir ve tedarik edebilir.

fdsp steel silo

Gemleri kısıtlamak için yapılarımız ve ekipmanlar yüksek kapasiteli (2000 m³ / h) çalışabilir. Özellikle spesifik bir kaplama sayesinde sert deniz hava koşullarına (rüzgar, tuz, ...) maruz kalabilirler.

Firmamız, inşaat mühendisliğinin komple mühendislik tasarımı, imalatı, montajı, hata ayıklama gibi her türlü depolama mühendisliği teknolojisini (yükseltme, taşıma, manyetik ayırma, toz bulma, havalandırma, termometrik kurutma ve dumanlama yardımcı sistemleri dahil) sunan muazzam gücü ile , elektronik kontrol ve personel eğitimi one-stop 'anahtar teslimi' projeler.

Zengin deneyime sahip yirmiden fazla profesyonel inşaat ekibi, en büyük yıllık kurulum siloları 6000.000 tona kadar. Mesleki ürün kalitesine, komple yardımcı sistemlere ve entegre bir hizmete dayanan, her türlü depolama tekniği kapsamlı problemi için kapsamlı çözümler sunan, daha fazlasını bitirmiş Dünyadaki 2000'den fazla proje.


FDSP, hem Kuru Dökme Katıları hem de Sıvı Depolama Alanları için Depolama Silolarını ve Depolarını, Kemerli Silo, Civatalı Silolar, Tahıl Depolama Tankları ve alan kaynaklı Depolama Siloları ve Tankları sunuyor. İster bir depolama silosunu veya entegre bir depolama sistemini gerektiren bir projeniz varsa, FDSP Storage Silolar, Depolama Tankları ve danışmanlık alanının başında sunar.