E-posta: info@fdsp-cn.com
Telefon: +86-025-66621288-108
Ana sayfa > Haberler > İçerik

Endüstri Haberleri

Biyokütle Oluşturan Yakıtlar Daha Geniş Olarak Kullanılıyor

Jul 31, 2017

Biyokütle üreten yakıtlar, çeşitli biyokütle hammaddeleri ile biyokütle hammaddesinden yapılmış silindirik granüler ürünlerdir. Biyokütle peletleri şu anda enerji üretimi, ev ısıtması vb. Için bir yakıt enerji santrali olarak kullanılmaktadır. % 80 veya daha fazla yanma verimi, yüksek yanma verimliliği, kükürt dioksit, amonyak azotu bileşikleri ve daha az toz ile sonuçlanır, diğer büyük yakıt kirliliğine iyi bir alternatiftir.


Biyokütle üreten yakıtlar, ulusal politikalarla desteklenmekte, sağlıklı bir şekilde büyümekte, pazarlama kolaylığı sağlamakta, iyi ekolojik, ekonomik ve sosyal faydalar üretmekte ve çevremizi korumak için daha fazla motive olmaktadır. Orman biyokütle enerji teknolojisi yeniliği ve uygulaması ile uğraşan özel kuruluşları aktif bir şekilde teşvik etmek ve yönlendirmek iyi bir yatırım programıdır. Biyokütle pelet yakıtları, granül yakıtı olarak yeni bir tür olarak benzersiz avantajlarıyla topluluğun tanınmasını kazanmak. Geleneksel yakıtlarla karşılaştırıldığında, biyokütle yakıtlarının biyokütle yakıt üretiminde kullanılması sürdürülebilir kalkınma gereklilikleri doğrultusunda sadece ekonomik avantajlara ve çevresel faydalara sahip değildir.


Özetlemek gerekirse, biyokütle topaklaştırma yakıtlarına yatırım yapmak devlet ve hükümetin desteğiyle şimdi girişimciler ve yatırımcılar için daha iyi bir seçimdir ve biyokütle granülasyon yakıt işleme ekipmanlarının geliştirilmesi kesinlikle daha iyi hale gelecektir.