E-posta: info@fdsp-cn.com
Telefon: +86-025-66621288-108
Ana sayfa > Haberler > İçerik

Endüstri Haberleri

FDSP hava kurutucusu satışı

Jul 26, 2017

Hava kurutucu , kırpma kuru teorisi ile büyük kapasiteli bir kurutma ekipmanı türüdür. Sıcak havanın hızlı hareket etmesi, kurutma işlemini ve verimi etkilemek için sıcak havada asılı ıslak malzemeleri yönlendirir. Hava ile kurutulduktan sonra neredeyse bağlanmamış su çıkarılır. Arıtılmış malzemede hiçbir bozulma olmaz ve kapasite normal kurutuculardan çok daha yüksektir. Müşteriler kısa sürede daha fazla kazanç elde edebilirler.


Özellikleri: 1.jpg

1.Düşük yatırım, düşük enerji tüketimi, insan kaynaklarının veya bitki alanının daha az işgali ve uygulanabilir kapsam. İdeal bir modern ekipman.

2.Nişasta, balık unu, tuz, vinas, yem, gluten, plastik reçine, mineral tozu, kömür tozu, mukoklorik asit gibi eczane, kimyasal, gıda, yapı, plastik vb. Sanayi için toz halinde malzemenin nemden arındırılması S · C Benzoik asit, 2 · 3 · asit, polivinil klorür asetik asit polipropilen, sodyum sülfat, sodyum pirosülfit vb.Çalışma teorisi:

Hava kurutucusu , kolay kurutulmuş peletlerden ve tozdan nemi (esasen yüzey neme bakınız) hızla kaldırabilir. Malzemeler, kurutucuda kısa süre kalır ve bu da ürün kalitesini en iyi kontrol eder. Firmamız, normal kurutucuya kademesiz olarak kontrol edilebilen hızlandırıcı bir yoğunlaştırıcı ekler. Islak malzemeler vidalı konveyörden geçer, yoğunlaştırıcıya girerler ve daha sonra sıcak hava ile tamamen karışırlar. Hızla dönen çekiçler ezilir ve itilir, malzemeler ince parçacıklara dönüşür. Daha sonra ince parçacıklar kurutulur ve çıkışa gelirler. Nihayet, partiküller, rüzgar etkisi ile daha da kurutulmak için kurutma borusuna girerler. Islak ve ağır parçacıkların etkisinde kalamayacağı için rüzgar ezilmeye devam eder, tüpün içine girene kadar kurutulur. Tamamlanan ürünler siklon ayırıcıdan boşaltılırken, uçan tozun küçük bir kısmı siklon ayırıcı veya torba tipi toz toplayıcı tarafından geri dönüştürülür.