E-posta: info@fdsp-cn.com
Telefon: +86-025-66621288-108

Ahşap talaş saman Pelet işleme satır biyokütle yakıt için1. kırma işlemi:

Farklı giriş malzemesine bağlı olarak uygun kırma makineleri uygun. Ham madde saman balya ise serisi çekiç fabrika geliştirdik. Ham madde büyük günlükleri çapı daha az 300 mm veya büyük ahşap kesici ile ise, bizim ağaç biçicinin en iyi seçenekleriniz, fişleri 1-3cm, daha talaş olmak bir çekiç değirmen kullanabilirsiniz. talaş boyutunu bitmiş Pelet çapı boyutundan küçük olmalıdır.2. kurutma işlemi:

Cips kesme için en iyi nem oranı yaklaşık 12-%15 olduğunu. Biz göre ham madde, kurutma makinesi, ham madde ışık küçükse ve kuruması kolay, biz sizin bizim hava akımı sunacaktır seçin kurutma makinesi; ve ham madde ışık büyük değil sabit kuru için biz bizim döner kurutucu sizin için seçin. sıcak hava soba hakkında ve benzeri yakıt, ahşap, talaş gibi yazabilirsiniz.


3. süreç cips kesme:

MZLH serisi ahşap Pelet makinesi Pelet makinesi Yurtdışı pazarında özünü benimsemiş patent bizim üründür. Kalp partsandquot; çift katmanlı dieandquot; benzersiz yapısal derleme ve andquot; rollersandquot; yüksek giyilebilir alaşımlı malzemeden yapılan ve düşük enerji, yüksek verimli, uzun ömürlü ve benzeri vardır. MZLH Serisi yeni türü Pelet makinesi dikey yüzük die Pelet mill için besleme içinde ülke boş dolu ve uluslararası ileri düzeyde ulaştı.


4. soğutma işlemi:

Cips kesme işleminden sonra odun Pelet sıcaklığı yaklaşık 60-80 derece ise soğutucu yaklaşık 3-%4 azaltmak için kullandığımız bu yüzden odun Pelet nem oranı yaklaşık % 15, nem, böyle bu odun Pelet depolamak kolaydır.


5. sevk işlemi:

Soğutma sonra odun Pelet doğrudan nem ile etkilenen odun Pelet kaçınarak yakıt sürecine girecek değil. Paketleme işlemi gereklidir. Biz iki çeşit paketleme makinası var, bir tür ısı mühürleyen, diğeri otomatik dikiş, senin ihtiyacına göre.