E-posta: info@fdsp-cn.com
Telefon: +86-025-66621288-108

Anahtar teslim proje 10000 ton hububat silosuna Lifter/Temizleme/konveyör sistemleri ile

FDSP olduğu güçlü teknik güç Çin deniz liman tahıl transit Merkezi, petrol işleme Merkezi, ticari silo, nehir tahıl transit Merkezi, çiftlik silo, yem silosu, un fabrikası, nişasta mill, Bitkisel sıvı yağ üretim tesisimiz, çeltik pirinç fabrikası, sanayi için bütün siloları sistemi inşaatı konusunda uzmanlaşmış MARKA PVC depolama, özel tohum ve mineral toz depolama vs.

Biz Çin Ulusal üst düzey teknoloji mühendislik tasarımı, imalat ve montaj yansıtan komple silo sistem sunmak için adanmıştır. FDSP ve profesörler Henan Üniversitesi of Technology olan saygın mühendislerimiz kurucusu inşaat birçok Çin Ulusal rezerv Silo sistemleri en yetkili pratik uzmanlık ile katıldı.

FDSP Silo tahıl depolama gibi buğday, Mısır, soya, çeltik, pirinç, soya yemek, arpa, malt, ayçiçeği tohumu, kanola, fıstık, un ve diğer toz malzemeleri, yulaf, özel tahıl ve tohum vb için yaygın olarak kullanılır)Teknik destek

Longperiodstorageofmaterials

İçin Silo çelikten imal edilmiştir ve onun ince duvar ısı kapasitesi, küçüktür bu nedenle ısı iletim ve depolama ortamı tarafından etkilenir. Genel olarak, malzeme depolama süresi 2 aydan fazla değildir, bu aynı zamanda çelik silo ısı iletkenlik (kaya yünü) malzemelerin kullanılmasıdır dış-halkası üzerinde çelik silo kaplı ve silo için soğutucu cihaz giriş soğuk hava patlama için kullanma ile soğutma şekilde kombine yalıtım evlat edinmek, malzeme içinde görüş-in bu sorunları yukarıda depolamak için uzun süre sınırlar. Bu yöntem ile beton silo temelde benzer sonuçlar üretir ama uzun saklama süresi ile geleneksel bir maliyet etkilidir. Termal depolama projesi kullanılan başlıca tahıl deposu, çiftlik, tohum işleme tesisleri, gıda işleme şirketler, bu ısı yalıtım teknolojisi kullanan istemciler, etkili bir şekilde dış sıcaklığı her iki silo için değişiklikler nedeniyle etkisini denetleyen ve sıcaklık elde etmesine, tahıl kalite depo gecikme, ısı yalıtımı etkisi çelik siloları ve depolama tahıl Emanet lehine dikkat çekici , büyük ölçüde düşük sıcaklık tahıl depolama geliştirme teşvik.