E-posta: info@fdsp-cn.com
Telefon: +86-025-66621288-108

Silo kümes hayvanları için yem fabrikası fiyata en iyi oy verildi

FDSP özelliği silo kümes hayvanları için yem:

  1. Yüksek hassasiyetli: bizim derleme silo uluslararası gelişmiş ekipman ve teknoloji garantisi vardır.

  2. Yüksek otomasyon: bizim derleme silo elde edebilirsiniz yüksek otomasyon ve mekanizması, yüksek verimlilik, işgücü tasarrufu.

  3. Geniş depolama: bizim derleme silo geniş depolama alanına sahip. Tek kapasitesine kadar 15.000 ton, tam işlev silo, çeşitli müşterilerin ihtiyacını karşılamak.

  4. Kolay bakım: bizim derleme silo, standart, değiştirilebilir ve evrensel galvanizli çelik plakalar ve aksesuarlar bakım için uygun, kolay kapasite veya silo yükseltme taşımak.

  5. Daha az yatırım: 20-%30 daha az maliyeti çelik beton siloları, büyük ölçüde tasarruf yatırım bar üzerinde.FDSP avantajları silo kümes hayvanları için yem:

  1. Silo yapımında daha fazla 20 yıllık deneyimi ile mükemmel bir ekibimiz var.

  2. Biri en büyük silo üretim şirketi, olarak işleme birimleri 20'den fazla ayarlar girmiştik ve yılda 1 milyon ton üretim kapasitesine ulaşır.

  3. FDSP hizmet bir anahtar teslimi projeye danışmanlık, tasarım, inşaat işler, üretim, satış sağlar.

  4. Sıcak galvanizli kaplamalar çelik silo gövdesi için kullanılır ve galvanizli çelik silo çatı çıta, hood, Küpeşte, sıcaklık ölçümü, kuyu ve merdiven için delik için uzun hizmet ömrü sağlamak için de kullanılır.Kümes hayvanları için yem silosu detay resimleriProcessflowdiagramof grainsteelstoragesiloŞirket görünümü

FDSP kapsamlı geliştirme ve utilizationin tarım alanında 20 yıllık deneyime sahiptir. Liyang şehirde, jiangsu province, Çin, bulunan 200'den fazla personel ile 15.000 metrekarelik toplam alanı kapsayan 15000 metrekarelik bir alanı kapsayan bir güzel ve Antik şehir.