E-posta: info@fdsp-cn.com
Telefon: +86-025-66621288-108

En kaliteli ve en düşük fiyat komple ahşap üretim hattı Satılık cips

Bizim tam odun Pelet üretim hattı için aile veya küçük endüstriyel kullanım karşılamak için geliştirilmiş özel satıştır, yapılmış tahta çekiç değirmen, hava kurutucu, vida konveyör, yüzük die Pelet basın, yatay soğutma andamp.; Eleme makinesi, kova Asansör, otomatik granül makinesi ve monte edilen elektrik kabini.


Uygun komple odun Pelet üretim hattı Satılık seçin
Bu tam odun Pelet üretim hattı için satış, mobil küçük odun Pelet tesisi için satış ve sabit türü ahşap Pelet hattı iki türlü kaynağı. Hatları yapım Pelet her ikisi de aile çiftlikleri ve küçük biyokütle Pelet tesislerinde popülerdir.
♥, alt çerçeve olmadan sabit türü ahşap Pelet çizgidir granül sabit bir yerde yapmak ve küçük Pelet satırı yüklemek için yeterli alanınız istiyorsanız güzel bir seçim var. Ayrıca, pelet hattına çerçeve ile karşılaştırıldığında fiyat avantajı vardır.
♥ Ancak, tam odun Pelet üretim hattı için satış tüm makineleri bir temel üzerine dayanır, bu uygun taşımak ve aynı zamanda çok yer kazanmak için mobil üretim senin ihtiyaçlarını tatmin edebilir. Çoğu çiftçi tarafından tercih edilir ve sahipleri, esneklik, hareketlilik, istikrar, kompakt yapısı ve küçük kullanım alanı nedeniyle küçük Pelet bitkiler.
Hava akımı tam odun Pelet üretim hattında kurutma makinesi

Hava kurutma makinesi ağırlıklı olarak nem içerik ofraw malzeme cips kesme önce kontrol etmek için kullanılır. Malzeme makul nem aralığı emin iyi kalite pellet yapabilirsiniz. Geniş uygulama ile özel, bu ekipmanlar pirinç gövde, talaş, parçalanmış kabarcık çiçekler ve taneli diğer malzemeler için uygun olabilir. Talaş kurutma makineleri, o isrotary talaş kurutma makinesi başka bir türüdür.
Odun Pelet Mill komple ahşap Pelet üretim hattında

Satılık satır tablet atık, ayrıca Pelet fabrikaları ya da odun Pelet basın bilinen katı granül içine atık maddeler sıkıştırılması için kullanılır.

Bazen bilinen bu pellet biyo-granül veya yakıt olarak granül, kullanılan yakıt olarak Isıtma için.
Granül birçok küçük delikler bir kalıp içine püre veya yemek düzenleme işlemi tarafından yapılır.
Kalıp genellikle yuvarlaktır ve granül içten dışa doğru itilir.
Pelet makinesi vardır: düz Die komple ahşap Pelet üretim satırı için satış, yüzük ölmek Pelet makinesi, dönen silindir Pelet yapma makinesi, küçük cep odun Pelet yapma makinesi, ana modeller komple ahşap Pelet çizgi, vb.Otomatik Paketleme Makinası, komple ahşap Pelet üretim hattı

Soğutma sonra odun Pelet çanta önlemek için nem ile etkilenen dolu. Paketlenmiş Pelet kamyon transfer olacağını ve sattı.

Abgs elimizdeki makine hem ısı mühürleyen plastik torbalar için ve Dokuma çantalar için düz dikiş makinesi ambalaj bu tür için 10-100 kg/çanta içine granül paketi için makine paketleme elimizde

Ayrıca başka bir tür granül 500-2000 kg/çanta bir dizi ile jumbo çanta içine paketleyebilirsiniz ambalaj makinesi var.Üretim hattı Satılık komple ahşap avantajları cips
♥ Geniş uygulama alanı. Herhangi bir tür biyokütle malzemeleri gibi fıstık kabuğu, bagas, castor kabuk, saman, talaş, odun lifi içeren kahve telvesi, pirinç kabuğu, vb.
♥ Geniş uygulanabilirliği. Böylece taşımak uygun ThisBiomass atık tablet satırı için satış ve tüm makineleri bir temel çerçeve üzerinde yüklü. Ve narin ve küçük hacimli nedeniyle, ulaşım için olumlu.
♥ Kolay kullanım, otomatik yeniden başlatma ve kapatma makinesi tek bir basın ile sırayla.
♥ entegre elektrikli dolap, yüksek otomasyon ile daha az işgücü maliyetlerinin donatılmıştır.
Tüm yedek parçalar üstün kaliteli alaşımlı çelikten yapılır ♥ ileri teknoloji tarafından işlenen.

Bitmiş Pelet