E-posta: info@fdsp-cn.com
Telefon: +86-025-66621288-108

Karides üretim satır besleme

Genel bakış:

Jiangsu Liangyou özel aqua işleme donanımları yem ve anahtar teslimi projeler takımları sağlar Yengeç profesyonel bir üreticisidir. Üreme geleneksel yetiştirme yöntemleri ile karşılaştırıldığında bakış açısından, işleme teknolojisi ve yüksek kaliteli yem, yüksek performans, düşük işleme donanımları ve sonuçta üretilen özel aqua besleme yengeç ve diğer özel aqua hayvanların daha sağlıklı ve verimli büyüme, çiftçilere yüksek faydaları lider olmak garantisini Yengeç kirliliği ile birlikte bilimsel ve makul formül kullanımı gelişmiş.

FDSP profesyonel ekip tarafından tasarlanan işlem akışı büyük ölçüde yem ham madde kullanmak, atık, azaltmak ve yem yüksek ticari, regularspecifications, guaranteedquality, iyi yetişmiş conditionsfor doğurmak ve endüstriyel çiftçiler yengeç ve karides gibi özel aqua beslenme sağlayan besleme, sosyal yardımlar ortada.


1, Yengeç özel aqua yem üretim hattı - özelleştirilmiş öneriler :(bir üretim hattı olabilir: 1-4 ton/saat; birden çok üretim hatları: 3-20 ton/saat veya daha fazla) detaylı süreç akış şeması:

Alma ve temizlik hammadde — ilk taşlama — ilk Dozajlama ve karıştırma — ikinci taşlama — Dozajlama ve karıştırma ikinci — peletleme/ekstrüzyon — soğutma/kurutma/püskürtme — ambalaj.


(1)Alma ve temizlik hammadde: Silo ya da ambarları beri yem toz bir sürü üretecek ve ham madde ile köpek kulübesinden yüzden ayrı filtre aygıt ve hammadde erken Temizleme ve Daimi Mıknatıs kartuş safsızlıkları (dahil metalik kirleri), takip istasyonuna; bazı yabancı maddelerin, karışık hammadde depolanan

(2) Acrushing: ham madde parçacıkları, sorgum, buğday, vb için bardağı ezilmiş çekiç değirmen kullanmanız gerekir;

(3)Birincil malzemeyi karışık: kaba parçacıkları toz malzeme sonra toz yemek yem ve diğer hammaddeler toplu işleme Kutusu'na teslim sonra ölçekler malzemeler kullanım toplu işleme, bir şerit Mikser kullanarak, mix bileşenler;

(4)İkincil pulverizasyon: nedeniyle özel aqua animaland #39; s sindirim sistemi yüzden bir kırma sonra ve birincil hammaddelerini karışık mikro çekiç değirmen veya dik Milli Gelişmiş Mikro Aygıtlar değirmen ikincil taşlama için; kullanmanız gerekir böylece besleme, bir çok ince partikül büyüklüğü için ezilmiş nispeten özeldir

(5)İkincil malzemeler karıştırma: hammadde zaman karışık ikincil madde içinde genel olarak (bitkisel yağlar, hayvansal yağlar, yağ fosfolipitler) gibi çeşitli sıvılar eklenmesi gerektirir ve bazı Premiks; el ile ekleme

(6)Peletleme / ekstrüzyon: hammadde kırma sonra tam ve ince maddeler üzerinden isteğe bağlı, besleyici, saç kremi, pelet değirmen veya ekstrüder, üretebilir bitmiş bir parçacık;

(7)Soğutma / kurutma / püskürtme sonra: Pelet değirmen ve bitmiş daha yüksek sıcaklık, aynı zamanda soğutma ihtiyacı dışında Ekstruder (yüksek nem kalıptan çekilmiş malzeme, kuruması gerekli olduğunu ve yağ ve yem içerik yağ püskürtme sonra olması gerekir bu yüzden yağ içeriği yüksek, haddelenmiş malzeme avantajı yatıyor çünkü böylece yem FCR;

(8): Eşyalarını topladın ambalaj önce ağırlığında paketlenmiş ve sonra tartılır, bir depoda, bitmiş, geçici olarak saklanır, bitmiş ürün toz parçacıkları içeren değil emin olmak için taranması gerekir.


3, Yengeç özel aqua anahtar ekipman üretim satır besleme:

Jiangsu Liangyou, pelet mills, tarafından sağlanan özel aqua yem işleme teknolojisi yengeç ve Ekstruder kritik bileşenleri şunlardır:

Özel aqua adanmış Pelet değirmen:

Pelet değirmenbesleme, Merkezi Klima, tuşuna basarak, iletim ve yağlama sistemi bileşenleri, esas olarak oluşmaktadır. Şu malzeme akışı ve sonra bir karıştırıcı, bir karıştırma çubuk ve Şoklama ve temperleme, yağ eklemeniz gerekir veya pekmez, aynı zamanda buhar karıştırma tüp ile birlikte temperli eklenir karıştırılır karıştırma Buhar girmek için değişken hız motor hızını ayarlayarak yem burgu nem oranı ile toz hazne den fazla % 15 gerektirecek şekilde onların eseridir , yağ miktarı % 3'den az eklendi, aksi takdirde toz ile sıcaklık kadar 14 90-110 ℃ nem oranı için Şoklama sonra kalıplama zor ~ l % 7. Sonra toz oluk içinde demir kirleri, karıştırma tarafından demir emilimi kaldırmak için alternatif yollarla ve nihayet bastırılması odası peletleme.


Özel aqua üretim hattı, genellikle ağır malzeme, karides ve diğer malzemeler gibi ürünlerin üretimi için kullanılan Pelet fabrikaları yem. FDSP Pelet mill üretim aşağıdaki özelliklere sahiptir:

(1)Basitleştirilmiş ve besleme dairesel besleme frekans; besleme

(2)Kullanılan çeliklerini üç saç kremi veya DDC, hız ve Buhar sistemi özel olarak tasarlanmış bıçakları, yeterli malzeme yaşlanma su sağlamak için mil Şoklama şeklinde yüklü ekleme ceketli;

(3)kesici mekanizmasını aç kabinenin kapı sabit bıçak bıçak halka kalıp yüzeyine karşı çıkmadan, bıçak hızlı değiştirme sağlar (plug-in);

(4)Tasarım özel karides rulo ve basınç silindir yüzeyine iyileştirmeler şeklinde orijinal kullanarak her acil bıçak ortalama alan besleme malzeme besleme, malzeme dağıtım bile.

Ana teknik ve performans parametreleri:

Ürün adı

modeli

Power(kW)

OUTPUT(T/H)

Karides yem Pelet fabrikası

SZLH320x

37

0.3-0.8

SZLH350x

45/55

0.5-1.0

SZLH420x

90/110

1.0-2.5

SZLH508x

110/132

1.5-3.5

Not:Pelet değirmen genellikle kapasitesi Şoklama etkileri, parçacık çapı, sıkıştırma oranı faktörleri, formüle göre kalıp kalite yüzük, lütfen profesyonellerimiz birine başvurun ve özel ihtiyaçlarınızı bize, özellikle sizin için üretim ihtiyaçlarını karşılamak için özelleştirilmiş olacak.

Özel aqua Ekstruder adanmış:

Ekstruderbir vida ve karıştırma ve işlevleri yoğurma bir deli vardır. Vida somun sıkılmış, sürtünme ve kesme etkisi, ayaklanma, iç basınç 4Mpa, sıcaklığı ilâ 140 santigrat derece artıyor en büyüğü arasında malzeme sonra kavite içine haddelenmiş malzeme. 3-7s keskin artış sıcaklık ve basınç zaman, malzeme değişiklikleri kuruluş yapısını daha fazla nişasta, protein denatürasyon, ham lif hasar, öldürür zararlı bakteri Salmonella bakteri gelatinized. Aniden, yüksek sıcaklık ve yüksek basınç mouthallowthe ani sürümü malzemeden deşarj dan nem kısmi flaş basınç. Malzeme soğutma sonra gözenekli yapısı, granül, topaklanmış veya kaba kırıntısı formu genişletilmiş şeklinde malzeme oldu.


FDSP Pelet mill üretim aşağıdaki özelliklere sahiptir:

(1)Yüksek kapasiteli, iyi bir performans, düşük güç tüketimi, düşük gürültü, güzel görünüm;

Pürüzsüz

(2), güvenilir, yüksek derece olgunlaşma haddelenmiş materyalin işletmek;

(3)DDCconditioninghas iyi etkisi;

(4)Besleyiciler değişken frekans motor hız kontrol, hız olabilir düzeltilmiş serbestçe;

(5)Mobil kesici sahibi, kesici hız değişken frekans motor kontrol parçacıklar farklı uzunlukta parçalara kesilebilir;

(6)Ekstrüzyon kalıp delik şekli çeşitli üretim karşılamak için kullanarak farklı gıdaların gerekmez;

(7)Bir makine, hem üretim, aynı zamanda üretim batan besleme yem, ancak yem maddeleri Önarıtma içinde kullanılabilir yüzen olabilir;

(8)Yüzen ve batan üretimi kolaylaştırmak için yoğunluğu kontrol sistemi kombinasyon feed.

Ana teknik ve performans parametreleri:

Ürün adı

modeli

Power(kW)

OUTPUT(T/H)

Islak tek vidalı Ekstruder

SPHS135D

75/90/110

1-2

SPHS165D

132/160/200

3-5

SPHS218D

250/280

6-10

Islak twin-screw Ekstruder

SPHS65DS

22

0.15-0.3

SPHS68DS

30

0.2-0.4

SPHS80DS

37

0.25-0.5

SPHS85DS

45

0.35-0.6

SPHS95S

55

0.5-1.2

SPHS98S

75

0.6-1.6

SPHS118S

90

0.8-2.0

SPHS120S

110

1.5-2.2

SPHS145S

132

2-4

SPHS148S

16-200

3-6

SPHS150S

200-315

8-10

Avantajları crab özel Aqua üretim hattı (Kalite satış sonrası yükleme) besleme

Farklı ürün kalitesi, tedarikçi tarafından sağlanan süreç tasarımı aynı, zavallı kaliteli ekipman değil, bu etkiler onların hayat, başarısızlık oranı, üretilen ürünlerin kalitesini etkiler ve tasarım süreci mantıksız ise, üretim, kaynakları ve diğer olumsuz sonuçları kaybı sonucu etkiler.


Durum:

Jiangsu Liangyou ekipmanının, senin isteğine göre seçer kaliteli hammadde ve ürün kalitesi ve performans sağlamak için Gelişmiş işleme aracılığıyla aksesuarları, tasarım ekibi, deneyimli, en makul süreç tasarımı ile sağlar. Ayrıca, profesyonel montaj ekibi ve mükemmel satış sonrası servis, kullanın ve işlem sorunsuz emin olun.

Üretim hatları beslemek aile içinde özelleştirilmiş bir bölümü 3-4 ton karides üretim hatları yem üretimi dahil resimler yüklü aşağıdadır:


Buna ek olarak, FDSP-ebilmek da gelenek premiksler, konsantreleri, Hayvancılık ve kümes hayvanları besleme, ruminant besleme, evde beslenen hayvan besleme, su besleme ve diğer çeşitli diğer ortak yem üretim hatları, senin tavsiye edilir.