E-posta: info@fdsp-cn.com
Telefon: +86-025-66621288-108

Organik gübre üretim hattı

Planladığını #39; s organik gübre?
Ana andquot; organik fertilizersandquot; vardır, sırada sipariş, turba, hayvansal atıkların, bitki tarım ve arıtma çamuru atıkları. Hacmi açısından turba en yaygın olarak kullanılan organik gübredir. Bu olgunlaşmamış kömür bitkiler hiçbir besin değeri veriyor, ancak havalandırma ve emici su toprak geliştirir. Hayvansal kaynaklar hayvan katliamı ürünler; Bloodmeal, kemik yemek, gizler, ayaklar, ve boynuzları vardır tipik components.Organic gübre genellikle daha az besin içeren ama diğer avantajlar sunan yanı sıra çevre dostu kullanıcılara yüksek mahkemeye yapılan rica.

Organik gübre üretim hattı özelliği
Ürün hangi organik gübre üretim satırının üretim olmadan herhangi bir kimyasal hammadde olarak taze tavuk gübresi budur.
Tavuk ve domuz sindirim zavallı, sadece besin % 25'i kullanabilir. Gübre ek % 75 besinlerin atılır, böylece bitmiş kuru gübre azot, fosfor, potasyum, organik madde, amino asitler, proteinler ve diğer maddeler içerir. Yani kurutma makinesi sadece ekonomik faydalar oluşturmak şirketler için aynı zamanda çevre projeleri büyük katkılarda insanlık için gübre.

Ana ekipman:
Bu ürün bulunmaktadır ekstrüzyon kırma, rulo kırma, trommel ekran, nem malzeme kurutma makinesi, BB gübre karıştırma makinesi, rulo bileşik Gübre Makinası kalınlıkta, fermantasyon dönüm makineleri, BB gübre karıştırma donanımları, ekstrüzyon kırma, LP serisi zinciri kırıcı, çok fonksiyonlu organik gübre (BIO) küresel partiküller, davul tarama makinesi, kafes değirmen, rulo ekstrüzyon kırma.

Organik gübre üretim hattı ekipmanları şunlardır:
1. kırma makinesi

Basın iş formlarını göre: Dikey değirmen, yatay değirmen
İlkeye göre: damla değirmeni, yüksek nem değirmeni, yarı ıslak değirmeni
Uygulama tarafından: üre değirmeni
2. blender makine:
İş Morfoloji göre: pan tip Mikser, Yatay Mikser
İlkeye göre: biaxial mixer, biaxial mixer zorla
3. tarama Makinası
İş Morfoloji göre: Eleme makineleri, eleme makineleri titreşimli davul
İlkeye göre: Katı-sıvı ayırıcısı
4. konveyör
İş Morfoloji göre: gladyatör Asansör, bandı (geniş açı Bantlı konveyörler, Konveyör bant hareketli)
İlkeye göre: vida konveyör
5.Granulator/gübre Pelet makinesi:
İş Morfoloji göre: kırma disk, kırma davul
İlkeye göre: ekstrüzyon kırma, kırma atılan ıslak granülasyon makine
Biyo-organik gübre granülasyon makine tarafından uygulama:
6. kurutma makinesi
İş Morfoloji göre: çamaşır kurutma makinesi, üç dönmek kurutma makinesi
İlkeye göre: üç kurutma makinesi dönmek
Uygulama tarafından: domuz kurutma makinesi, kurutma makinesi, kurutma makinesi inek gübresi, koyun kurutma makinası gübre
7.Equipment:
idrar toplama, otomatik toplu işleme sistemi, döner kaplama Makinası, döner Soğutucular, nicel ambalaj, hareketli windrow turner püskürtme sistemi