E-posta: info@fdsp-cn.com
Telefon: +86-025-66621288-108

Organik gübre Pelet hattı

Organik gübre Makinası (üretim hattı) giriş

Organik gübre makineler: hayvan gübresi fermantasyon makine, yüksek nem kırıcı, Kırıcı-Dikey used, zincir kırıcı, dikey Mikser, pan Mikser, silindir kırma, pan kırma, pelletizer, döner kurutma makinası, döner davul ekran, döner soğutucu, ambalaj makinesi, kova Asansör, bu organice gübre üretim hattı yaygın olarak farklı fermente organik madde biyo-organik gübre içine işlemek için kullanılır. Tek adımlı kalıplama teknolojisi benimser. Tarımsal atık ve hayvan gübresi ana hammadde olarak geri dönüşümlü, böylece hayvan gübresi veya kentsel atık sadece ekonomik faydalar kuruluş için oluşturma, ama aynı zamanda insanlık için çevre projeleri için büyük bir katkı yapma.

Ham maddeler, organik gübre üretmek için kullanılan:

1. tarımsal atık: pamuk tortu, saman, tortu fasulye, pirinç kepeği, vb.

2. hayvan gübresi/dışkı: tavuk çöp ve hayvan karışımı atık, mezbaha, atıkların Balık pazarı, idrar ve gübre, sığır, domuz, koyun, tavuk, ördek, kaz, keçi, vb gibi.

3. Endüstriyel atık: manyok atık, şeker pislik, şarap, sirke kalıntı, furfural kalıntı, vb.

4. ev hurda: kökleri, yemek atıkları ve yaprak sebze, vs.

5. çamur: nehir, kanalizasyon, vb çamur.

Şekil-in organik gübre üretim hattı

1. hat hayvan gübresi ve tarımsal atık onun ana malzeme olarak alır, sadece değerli şeyler içine atık olur, ancak aynı zamanda çevreyi korur.

2. tüm gübre üretim süreci böylece gübre makineleri bu serinin son derece otomatik ve kullanımı kolay kontrollü, merkezi.

3. hem sistem işlem grubu oluşturma ve sistem Ambalaj malzeme istifleme ve gübre sevk duyarlığını böylece sağlanması bilgisayar tarafından kontrol edilir.

4. yüksek kaliteli, istikrarlı performans, kompakt işlem düzeni, ileri teknoloji ve uygun bakım.

Organik gübre üretim satırının çalışma süreci

Organik gübre üretim hattı organik gübre sevk hammadde koleksiyonundan donanımları tam bir kümesidir.

※ Organik maddelerle fermantasyon süreci tüm üretim hattında ön ama vazgeçilmez rol oynar. Kompost Turner'ın iki ana türü yaygın olarak açmak ve gübre karışımı ve fermantasyon hız hızlandırmak için kullanılır: kendinden tahrikli kompost turner ve hidrolik kompost turner.

※ Kırma işlemi: kompost topak malzemeleri granulating işleminden önce öğütülmüş olmalıdır. Ancak kompost malzeme yeterince iyi olduğunda işlem kırma dışarı bırakabilirsiniz. Dikey zinciri kırıcı ve Çift-Milli yatay kırıcı, kırma makinesi iki tür topak Kompost Gübre hammadde ezmek için kullanılabilir.

※ Karıştırma işleminde, iki tür makine karıştırma için geçerli olan hammadde gübre üretim hattında karıştırmak için: Yatay Mikser ve dikey karıştırıcı.


※ Kurutma işlemi. Nem % 25'den fazla ise hammaddeler kuru bu yüzden kalınlıkta, gübre hammadde nem % 25 daha az olmalıdır. Döner davul kurutma makinesi özellikle gübre nem ve partikül büyüklüğü belirli bir derecesi ile kurutma için kullanılır.

※ Sonra kırma işlemidir. O yüzden biz gübre kırma müşteriler detaylı gereksinimlerine göre uygun modeli işlem kalınlıkta çekirdek bu üretim hattında bir parçasıdır. Disk kırma makine malzemeleri eşit granül için seçilebilir.


※ Döner davul soğutma makine gübre soğutma için gübre parçacıkları daha güçlü yapmak için kullanılır. ※ Döner davul makinesi eleme saçılan ikinci döndürülmesi gereken büyük granüller ayırmak için kullanılan kırma ve kalınlıkta. Döner Tambur kaplama Makinası gübre ceket ve gübre birbirine yapışmasını önlemek için kullanılır.

※ Son işlemi ambalaj işlemidir. Gübre paketleme makinesi çanta nicelik ve otomatik olarak paketleyebilirsiniz. Biz de bağlantının bant konveyör, kova Asansör, vb gibi bazı yardımcı malzemeleri gerekir.

Organik gübre Makinası avantajları

1. Gelişmiş gübre üretim tekniği ile donatılmış, bu gübre üretim hattı gübre granülasyon bir süreç içinde bitirebilirsiniz.

2. benimseyen döner davul kırma gelişmiş, oranı kalınlıkta ilâ %70, granül, yüksek yoğunluklu olduğunu

3. iç silindir vücut yüksek kalitede kauçuk plaka ham madde plaka üzerine yapışmasını önler yapısı astar benimser.

4. geniş adaptasyon için bileşik gübre, ilaç, kimyasal, uygun hammadde yem, ve benzeri.

5. yüksek kaliteli, istikrarlı performans, Anti-korozyona ve aşınmaya dayanıklı malzemeler bileşenleri, aşınma kanıt, düşük enerji tüketimi, uzun hizmet ömrü, kolay bakım ve operasyon, vb.

6. yüksek verim ve ekonomik döner ve arka malzeme besleme küçük bir parçası tekrar toz.

7. ayarlanabilir kapasitesi müşteri ihtiyaçlarına göre.