E-posta: info@fdsp-cn.com
Telefon: +86-025-66621288-108

Hayır kurutma ekstrüzyon bileşik gübre üretim hattı

Giriş No kurutma ekstrüzyon bileşik gübre üretim hattı

Ekstrüzyon bileşik gübre üretim hattı No kurutma kurutma oda sıcaklığında, organik gübre, inorganik gübre, organik-inorganik bileşik gübre, biyolojik gübre, manyetik gübre ve benzeri dahil olmak üzere çeşitli türlü ofcompound fertilizerwithout üretebilir. Ve besin içeriği % 25-% 53. Düzensiz granülleri hangi çapı 2-6 mm arasında olduğu gibi farklı granül boyutu işleyebilir düz top Granül 2.8-10 mm ile her türlü schistic şekil tanecikler arasında.Hayır kurutma ekstrüzyon granülasyon üretim hattı özellikleri

1. bu ekstrüzyon granülasyon Hayır kurutma, ısı ve malzemeler, yatırım, tasarruf nemlendirmek ihtiyacım yok o-ebilmek üretmek içinde normal sıcaklık, bir kez kalıplama ürünüdür.

2. bu da termal hassas direnç malzeme ve someorganic gübre uyarlayabilirsiniz. Küçük bir yatırım, hızlı etkisi ve iyi ekonomik döner.

3. üretim sürecinde, düşük güç tüketimi, atık su ve atık gaz deşarj, çevreyi kirleten değil.

4. ekstrüzyon teknolojik süreç kalınlıkta kısa, basit, otomasyon denetimi gerçekleştirmek ve üretim verimliliğini artırmak kolay bir işlemdir.

5. geniş hammadde kaynakları, özellikleri ve tane boyutu hammadde için hiçbir özel gereksinimleri vardır.

6. ürün boyut dağılımı eşit olarak, hiçbir ayrım ve aglomera olduğunu.

7. kompakt işlem düzeni, ileri teknoloji, güvenilir performans ve uygun bakım.


Ekstrüzyon bileşik gübre üretim hattı teknoloji işlem No kurutma

※Firstly, hammadde intomixing makinelerine sıkı uygun her hammadde miktarı teknik gereksinimleri ile konur. O zaman taşıma kemer malzemeleri eşit olarak besleme yapmak için makine besleme diske gönderir ve silindir aşınma ve yıpranma azaltın.

※Then, makine besleme disk malzemelerinde extrusiongranulating makine gidecek. Malzemeleri iki merdane ile zorla, sonra ince dilimler halinde sıkılmış.

※The dilim parçalara hangi roller, sonra ezilmiş birincil kırıcı gidin. Ve sonra adet makine eleme için Bant konveyör tarafından aktarılmaktadır.

Diğerleri geri yeniden işlenmesi için makine besleme diske aktarılmaktadır iken ※In tarama sürecinin, nitelikli malzemelerin topackaging makine, gönderilebilir.


Hayır kurutma ekstrüzyon bileşik gübre üretim hattı uygulaması

Raw işleme malzeme, hayır kurutma ekstrüzyon granülasyon üretim hattı tombar thite, amonyum bikarbonat, amonyum sülfat, amonyum klorür, Potasyum klorür, fosfat gübre, monomethylamine, potasyum sülfat, Sodyum Klorür, vb içerir. Onun ham madde geniş olduğu için bu üretim hattı bileşik gübre, ilaç, Kimya Sanayi, Metalurji, yem ve diğer malzemeler granülasyon ve vb için uygundur.