E-posta: info@fdsp-cn.com
Telefon: +86-025-66621288-108

Evin diğer çöplerini attığınız için yeşil biyo organik gübre üretim hattı tesisi

Detaylı Ürün Açıklaması
Ürün adı:Gübre Pelet MakinasıUygulama:Organik gübre, bileşik gübre, biyo-organik gübre...
Çapı:1020mmGüç:110kw
Çıkış:1-2t/hUzunluğu:4500mm
Renk:YeşilTürü:Yatay santrifüj kırma


Açıklama:

Organik gübre tesisi top yapmak veya granül gübre, ham maddeler hayvan gübresi, Hümik asitler, hayvan organik atıkları ve mix saman, tarım sapı, ext veya küçük kimyasal malzeme--dan farklı ve diğer katkı maddeleri vb bitmiş granül döllemek çapı 2-8mm çapında, senin ihtiyacını karşılamak için ayarlamak olabilir.


Organik gübre getirme işlemi:

1, ilk oluşum: hammadde fermantasyon.

Upender.Feeding malzeme için malzeme fermantasyon kullanılan ana makine olduğunu ve çıkış yolu hem fermantasyon tanklarına önden çok esnek, gübre gibi mayalanma içinde uzun süre kalabilir ve kompost malzemeleri ayarlama nem kullanılan malzemelerdir. Yüksek sıcaklık Maya (tavuk gübresi yaklaşık 80 ° C santigrat, domuz gübre yaklaşık 75 ° C, sığır gübresi yaklaşık 70 ° C) nedeniyle ve uzun süre kalan, o-ebilmek üretmek kaliteli Kompost Gübre ikinci Maya olmadan. Dünya yenilemek için büyük ölçüde yardımcı olur.

2, ikinci oluşum: Dozajlama ve karıştırma malzeme:

herhangi bir diğer malzeme veya katkı maddeleri eklemeniz, gerekiyorsa fermantasyon sonra biz iyi ve farklı tür organik gübre için farklı tarım yapmak için dozatörler ve Mikser aletleri maç.

3, üçüncü süreci:

Yatay zinciri kullandığımız kırıcı malzeme çekiç değirmen-Specifically tasarlanmıştır-verimli ve üretimin yüksek fiyatlara büyük boy bileşik ve inorganik malzemeler kırma için... Sigara tıkanma tasarım - malzeme akışı boyunca yeterli izni birikmesi ve üretim aşağı zaman engeller. Kolay erişim-çeyrek bölüm konut-ebilmek var olmak çıkarmak iyi erişilebilirlik sağlayan cıvata alarak. Basitleştirilmiş bakım-tüm bileşen parçaları kolayca kaldırılır ve değiştirilir.

4, Forth işlemi:

Topu şekillendirici kalınlıkta benimseyen parlatma ve tamamen gibi işlemleri büyük yatırım, değişiklikleri yeni teknoloji şekillendirme basın pelletizer, karmaşık bir teknoloji vs. Bu kalıp çapı değiştirerek Pelet boyutunu değiştirmek, farklı granül boyutları için die değiştirin. Granül üniforma, yumuşak, yuvarlak, yüksek mukavemetli ve iyi akış yeteneği, pelet şekillendirme hızı %95 üzerinde. Makine düşük ısıda kurutma, soğutma, tarama birlikte bitmiş üç tek yapmak kombine. Tüm süreç düşük yatırım ve düşük işletme maliyeti olduğunu. Mikroorganizmaların hayatta kalma rateandgt; % 90. Yaygın hayvan ıslah, bira, şeker üreten, yapımı, tıp, Sigara fabrikası kağıt kullanılır vb organik atık cips kesme. O-ebilmek üretmek yuvarlak saf Organik gübre, inorganik gübre, biyo-organik gübre. (Biyolojik) organik gübre fabrikası için en ideal cihazıdır.

5, beşinci süreci: kurutma ve bitmiş granül soğutma kuru ve granül paketleme için serin.Döner kurutucu düşük hızda rotarying, çekiç, hammadde kurutma etkiyi elde etmek için hammadde ile karışık yüksek sıcaklık hava akımı geçerli yapmak için malzemeleri eğri plaka benimser. Bu makine teorisi soğutma, yeterli soğutma parçaları yapım sayaç akımı benimseyen ve eşit. Özel slayt değer türü yapısını boşaltma sorunsuz çalışır ve akıcı bir şekilde boşaltma makine olun. Soğutma sonra granül sıcaklık 3 yüksek değil-5 ° C-oda sıcaklığında.

6, altıncı süreci:

gübre adaptif yazılım, denetim parametrelerini otomatik olarak ayarlamak, otomatik sonbahar düzeltme, ultra yoksul alarm, tanılamada ve diğer fonksiyonları ile ambalaj. 3-50 kg/çanta çanta ambalaj.


Uygulamalar:

Organik gübre ham madde:

  1. Tarımsal atık: saman, pirinç kepeği, vb.

  2. Hayvan atıkları: tavuk gübresi, domuz, sığır ve koyun gübresi, vb.

  3. Endüstriyel atık: vinasse, şeker kalıntı, vb.

  4. Evin diğer çöplerini attığınız: Mutfak atıkları, sebze pazarı ve mezbaha atıkları, vb.

  5. Belediye çamur: nehir silt, arıtma çamuru, vb.


Rekabet avantajı:

Verimli santrifüj Pelet değirmen al Çin benzersiz Ulusal patent üzerinden 17 yıl deneyim odak Biyokütle enerji donanımları bizim araştırma 30 buluş patent verilebilir 100countries hizmet on binlerce Sirketler: daha fazla