E-posta: info@fdsp-cn.com
Telefon: +86-025-66621288-108

Yüzen balık üretim satır besleme

Haddelenmiş yem üretim yüzensu besleme ekstrüzyon işlemi aslında bir yüksek sıcaklıkta (110 -200 ℃), yüksek basınç besleme Oda sıcaklığı anlık işlem, şişirme (25-100 kg / cm2) ve yüksek kesme, yüksek nem (% 10-20 veya % 30 bile) çevre tarafından sürekli karıştırma, Merkezi Klima, Isıtma, basınç, kür, gözenekli bir hantal besleme ekstrüzyon sonra ölmek delik ve aniden depressurized. Genişletilmiş ıslak genellikle ekstrüzyon makinaları, hammadde Ekstruder peletleme ekstrüzyon vida ve emzik çentik kesme türü ve oda sıcaklığında ve su ve kurutma %12 daha az ambalaj soğutmalı sonra bir anda ağız, sıcaklık ve basınç hızlı buharlaşma su, birim genişletme, hafif oranda ham madde keskin bir düşüş yüksek sıcaklık ve basınç, üretmek için itin. Kalıptan çekilmiş, yüzen balık ışık oranı nedeniyle beslemek ve böylece suya askıya alınabilir.


Jiangsu Liangyouis birprofesyonelYem Üretimi kayan haddelenmiş Aqua işleme donanımlarıve anahtar teslimi projeler takımları sağlarbir şirket. Üreme geleneksel ile karşılaştırıldığında açısından, yetiştirme yöntemleri, bilimsel olarak kullanın ve makul formül, Gelişmiş işleme teknolojisi ve yüksek kaliteli, yüksek performanslı, yem ile birlikte düşük işleme donanımları ve sonuçta haddelenmiş su besleme yüzen üretilen kirliliği daha sağlıklı olmak için aqua hayvanlar çeşitli garanti edemez ve verimli büyüme için daha yüksek lider, çiftçilere yarar.


1.Kayan haddelenmiş su besleme formülasyonları genellikle enerji, protein, yağ, karbonhidrat, vitamin ve mineraller ve kullanılan diğer hammadde içerir:

·tohum Kategoriler: sorgum, buğday, arpa ve benzeri;

·kepek: buğday kepeği, unu, pirinç kepeği, kepek, vb;

·yemek kategorileri: soya yemek, fıstık yemek, kolza tohumu yemek, pamuk yemek ve diğer yemek türü;

·hayvansal protein malzemeler: balık unu, kemik yemek, ipekböceği pupa toz, karides yemek ve diğer hayvansal protein malzeme;

·doğal mineral ham madde: kaynak fosfor, kalsiyum kaynağı, bentonit, zeolit toz;

·Diğer yaygın malzemeler: yonca yemek, distillerand #39; s tahıl, Maya, α-nişasta, yağlar ve yağ;


Buna ek olarak, koşullara bağlı olarak, özel aqua yem üretimi de destekli dahil olmak üzere çeşitli katkı maddeleri ham madde kullanımı rasyonalize gerek: Vitaminler, mineraller, amino asitler, antibakteriyel ilaç kategori, sarımsak, otlar, probiyotikler, enzimler, L-karnitin, Betan, bilinmeyen büyüme faktörü, bağlayıcılar, koruyucu, antioksidanlar ve diğer yem katkı maddeleri ve diğer yem katkı maddeleri gibi soya lesitin, deniz yosunu tozu , sodyum diacetate, astaxanthin, taurin, kitin, iodinated kazein, polifenoller ve diğer.


2.anahtar ekipmanlar içinde yüzen su yem üretim hattı kalıptan çekilmiş

Haddelenmiş aqua yüzen yem işleme teknolojisi, Ekstruder çok önemli bir parçasıdır:

Ekstruder vida ve bir somun, karıştırma ve yoğurma fonksiyonlarını olması vardır. Hammadde şişirme odasına arasında sıkışmış, vida somun sürtünme, malzeme kesme sonra etkisi, iç basınç yükseliyor, 4Mpa en büyüğü, artış ilâ 140 derece Celsius.A keskin yükselen sıcaklık 3-7s zaman sıcaklık ve basınç, ham lif hasar, somut değişiklikler, daha fazla gelatinized nişasta, Protein denatürasyon kuruluş yapısını Salmonella bakterileri zararlı bakterileri öldürmek. Yüksek sıcaklık ve yüksek basınç malzeme ağzından şu anda, malzeme soğutma gözenekli yapısı, sonra su kısmi flash, basınç ani onun açıklaması deşarj dan briketler, topaklanmış veya kaba genişletilmiş malzeme formu form kırıntıları.


FDSP üretim Ekstruder aşağıdaki özelliklere sahiptir:

(1)Yüksek kapasiteli, iyi bir performans, düşük güç tüketimi, düşük gürültü, güzel görünüm;

Pürüzsüz

(2), güvenilir, yüksek derece olgunlaşma haddelenmiş materyalin işletmek;

(3)DDCconditioninghasgood etkisi;

(4)Besleyiciler değişken frekans motor hız kontrol, hız olabilir düzeltilmiş serbestçe;

(5)Mobil kesici sahibi, kesici hız değişken frekans motor kontrol parçacıklar farklı uzunlukta parçalara kesilebilir;

(6)Ekstrüzyon kalıp delik şekli çeşitli üretim karşılamak için kullanarak farklı gıdaların gerekmez;

(7)Bir makine, hem üretim, aynı zamanda üretim batan besleme yem, ancak yem maddeleri Önarıtma içinde kullanılabilir yüzen olabilir;

(8)Yüzen ve batan üretimi kolaylaştırmak için yoğunluğu kontrol sistemi kombinasyon feed.


Ana teknik ve performans parametreleri:

Ürün adı

modeli

Power(kW)

OUTPUT(T/H)

Islak tek vidalı Ekstruder

SPHS135D

75/90/110

1-2

SPHS165D

132/160/200

3-5

SPHS218D

250/280

6-10

Islak twin-screw Ekstruder

SPHS65DS

22

0.15-0.3

SPHS68DS

30

0.2-0.4

SPHS80DS

37

0.25-0.5

SPHS85DS

45

0.35-0.6

SPHS95S

55

0.5-1.2

SPHS98S

75

0.6-1.6

SPHS118S

90

0.8-2.0

SPHS120S

110

1.5-2.2

SPHS145S

132

2-4

SPHS148S

16-200

3-6

SPHS150S

200-315

8-10