E-posta: info@fdsp-cn.com
Telefon: +86-025-66621288-108

Gübre üretim hattı yapım makine CE SGS organik gübre ile

Açıklama:

Firma tarafından üretilen gübre yüksek karışık miktarı en önemli avantajları vardır, formül kolaylaştırmak ve tasarım hedef ve böylece aşağı taşı sırasında özgül ağırlığı ve parçacıklar için malzemeler farklı derece cinsinden işlem karışımı nedeniyle şant fenomen üstesinden gelir ve aynı zamanda hassas malzemeler olarak artırır. Ayrıca, ürün yapısı insan ve mali kaynaklar ve enerji tüketimi kaydeder ekipman yatırımları azaltarak basit ve kullanımı kolay, kolay tamir etmektir.

Bu gübre üretim hattı bileşik gübre fabrikaları ve kimyasal gübre üreticileri belirli gereksinimlerine göre tasarlanmıştır.


Şekil-in gübre üretim hattı:

  1. Malzeme ve malzeme, Gübre Makinası karıştırma bizim toplu boşaltma bir Mikser Besleme kaldırma bir yarık ile hammadde çoğu yararlanabilir. Böylece, her iki hammadde ve üretim maliyetleri azaltır.

  2. Pozitif ve negatif operasyon gübre ekipman karıştırma Bu toplu ana parçası kullanılır.

  3. Özel iç vida mekanizması ve benzersiz bir üç boyutlu yapısı karıştırın ve malzeme indirme için kabul edilir. Ayrıca, gübre ekipmanlarımız daha düşük maliyet, düşük arazi işgal ve yüksek çıkış özelliklere sahiptir.


Rekabet avantajı:

Kolay işletim, uygun bakım, enerji tasarrufu, maliyet, istikrarlı ve güvenilir, uzun ömürlü, insan ve mali kaynaklar ve enerji tüketimi kaydeder.