E-posta: info@fdsp-cn.com
Telefon: +86-025-66621288-108

Yem Sanayi Silo

İşleme sanayi silo besleme:

Çelik silo Yem Sanayi yaygın kullanılan işleme kullanıcı yem, soya, buğday, Mısır, soya yemek ve diğer yem veya bir bitmiş granül veya toz gibi besleme maddeler depolanan.

Yem Sanayi silo mağaza ham madde beslerken, genel işlemidir: kamyon---boşaltma tahıl çukurlar---ön süpürge---mıknatıs---Asansör---konveyör---hububat silosuna. Ve genellikle yeterli gıda silo sıcaklığını azaltmak için bin alt havalandırma sistemi ile iş için donanımlı ters silo işlevleri olmak gerekir; tahıl ambarı genellikle 1000 ton, 1.500 ton, 2000, iki silolar 5000 ton veya daha fazla kullanılan; Silo malzeme düzeyinde, sıcaklık, havalandırma ve diğer yardımcı donanımları içinde genel yapılandırma; bağımsız bölümden da yapılandırılmış Fümigasyon dolaşım sistemi, haşere silo iç malzeme azaltmak için vardır.


Soya yemek siloları gibi iş destek malzeme depolama işleme yem depolama teknolojisi genel olarak seçtiğinizde: kamyon---tahıl çukurlar------konveyör---Asansör soya yemek silo; boşaltma Silo genel 100 ton, 150 ton, 200 ton gibi küçük olduğunu; silo, güvenli olmayan ekonomik olmayan güzel-yükseklik silo şeklini alır silo deneyim büyük bir tonaj seçerseniz çoğunlukla hafif malzeme nedeniyle büyük kendini kayma açısı, gerektirir.


Yem silosu uygulamalar:

·süt depolama besleme

· depolama kümes hayvanları besleme

· depolama besleme domuz çiftliği

· Hayvancılık çiftlik depolama besleme

· yem Lot depolama

· Tavuk yemi depolama

· depolama beslemek at

· Aqua depolama besleme

Özellikler ve yararları:

· galvanizli sac malzeme

· temel kuyu

· iyi sızdırmazlık

· uzun çalışma ömrü: 25-30 yıl

· Ölçüm sıcaklığı, seviye kontrolü

· İlaçlama, soğutma ve havalandırma, toz kaldırma

· Otomasyon kontrol sistemi

· kolay kapasite veya silo yükseltme taşımak


Çelik silo İnşaat Sanayi avantajları besleme:

İyi bir performans, uzun ömür: yüksek yoğunluklu iç duvar Basitleştirilmiş dikey kaburga, enine sarmal Hızar kaburga, hangi büyük ölçüde silindirin gücünü artırmak, Rüzgar güçlü anti-sismik kar yük kapasitesi. Silindir sıcak daldırma galvanizli sac imalat, tüm daldırma galvaniz işlemi, güçlü korozyon direnci ve uzun hizmet ömrü en üst konumlarda bobin.

Kısa inşaat süresi, düşük maliyetli: İnşaat süresi kısa, kısa inşaat, inşaat sadece 5-6 gün silo kapasitesi, bin ton dönemdir. Mümkün olduğunca erken etkili oluşturmak kullanıcıları için içine konabilir.

Tanınmış markalar: şirketin kuruluşundan günümüze işleme sanayi yem önemli ayağı sanayi biridir ve ülke 's top yem işletmeleri, işlenmemiş besleme EPC sözleşme; işleme ve depolama için projenin yüzde 70 işleme on markalar

Daha önce temizlik hammadde depolama: Yem Sanayi şirketimiz özel bir yemek geliştirmiş ve elek, ham tahıl kirleri temizlemek için optimizasyon Temizleme dürbün besleme böylece genel kullanımı en yüksek gıda;

Birikmesini önlemek için hammadde depolama kemer engelleme malzemeler: Yem Sanayi, kullanılan soya yemek pozisyonlar gibi silolar için yardımcı malzemeler ülkenin ilk şirket geliştirmek ve uygulamak çok deşarj burgu zamanlama denetimi nabız kemer kırma cihazı engelleme önlemek için emzik ve fenomen; kemer ambar toz altında malzeme kontrol oranı yüzde yüz, kesinlikle övgü müşteriler tarafından;

Elektrik kontrol sistemi: göre Yem Sanayi, firmamız tamamen elektronik kontrollü kontrol sistemi ve mekanik kontrol sistemleri gibi şirket değişken kesit elektrikli Kapı Ulusal patent ürünler için geliştirilmiş sürekli işlem müşterilerinin, yeterli malzeme Jincang sorunları gidermek için oluştuğunu; emin olmak için optimize

Toplam Çözüm: Firmamız işleme sanayi silo yemi için planlama, fizibilite tasarımı, proje bütçesi, projelendirme, üretim, yükleme, satış ve bakım cephe hizmetleri tam bir dizi için genel bütçe fabrika sağlanabilir.

Parçalar Silo boyutları

Diameter(m)Height(m)Volume(m³)
8.2511.2599
1015.681232
13.716.82477
16.517.923832
20.121.286752, tavus

Biz de diğer büyük boyutlarda müşterinin ihtiyaçlarına göre sağlayabilir.

Bir çift: Gıda Sanayi Silo

Sonraki: Ücretsiz