E-posta: info@fdsp-cn.com
Telefon: +86-025-66621288-108

FDSP1-2t/h 3-4t/h bileşik gübre üretim hattı / gübre hattı yapma

Açıklama:
Gübre üretim bileşik satır NPK, NP, ANP, DAP, HARİTA, OLABİLİR, yapım makine SSP bileşik gübre

Giriş bileşik gübre üretim hattı
Bileşik gübre üretim hattı yaygın bileşik gübre ve 5000-200.000 ton/yıl kapasite aralığından üretmek için uygulanır. Bu NPK, NP, ANP, DAP, harita, CAN, SSP ve diğer malzemeler bileşik gübre parçacıklar bir işleme satır içine granül. Bu cihaz özel olarak farklı konsantrasyonları ve organik gübre, inorganik gübre, biyolojik gübre ve manyetik gübre gibi türleri ile bileşik gübreler üretim için kullanılabilir. Temelde küresel parçacıklar üretmek için kullanılır.

Gübre üretim hattı ana bileşenleri bileşik
Bütün bileşik gübre makinaları gübre üretim hattında aşağıdaki makineleri içerir:

Otomatik makine - andgt işlem grubu oluşturma; Gübre Makinası - andgt karıştırma; Makine - andgt kırma gübre; Döner davul kırma - andgt; Döner davul kurutma makinesi - andgt; Soğutma makine - andgt; Makine - andgt eleme döner; Otomatik paketleme makinesi ve diğer aksesuarları.

Gübre Üretim Akış şeması çalışma hattı bileşik
N-P-K gübre işleme teknolojisi gelişmiş ve güvenilir. Uyumluluk ve crossability üç hammadde göre farklı yüzde bileşiminde N-P-K bileşik gübre toprak ve bitkileri farklı gereksinimleri için uygun imal edilebilir.
1. ilk olarak, hammadde her hammadde miktarı teknik gereksinimleri ile sıkı uygun karıştırıcı konur. Daha sonra taşıma kemer malzemeler kırma makinesine gönderir.
2. sonra kırıcı makine inceliği granülasyon için gerekli karşılayan küçük olanları içine topak malzemeleri çökertildi. Daha sonra taşıma kemer malzemeler döner davul kırma makinesine gönderir.
3. sırasında kalınlıkta, kolayca oluşturan gaz ve yapar gübre parçacıklar sunmak için bir su pompası var. Kalınlıkta sonra katı gübre toz silindir ve kaydırma rotasyon tarafından aşağı yerçekimi etkisi altında ayağa kalksın. Aynı zamanda, ham madde miktarına göre belirli bir oran yapıştırıcılar granülasyon için ekleyin. Sonra birkaç kez tekrarı aynı dönüş yavaş yavaş gübre malzeme oluşturur. Sonraki taşıma kemer döner davul kurutma makinesi ve soğutma makine malzemeleri gönderir.
4. Ayrıca sıcak hava ve soğuk hava kurutma makinesi ve soğutma makine için sırasıyla sağlamak için fıçı adet fan vardır. Kurutma ve soğutma işlemi eleme sonra. kaplama Makinası malzemeleri güzelleştirmek ve bitmiş ürün etkisini tutun.
5. diğerleri geri kırıcı veya kırma için yeniden işlenmiş olmak iletti ise tarama sürecinde, nitelikli malzemeleri kova Asansör tarafından paketleme makinesi için gönderilebilir.

Bileşik gübre üretim hattı avantajları
1. Gelişmiş gübre üretim tekniği ile donatılmış, bu gübre üretim hattı gübre granülasyon bir süreç içinde bitirebilirsiniz.
2. benimseyen döner davul kırma gelişmiş, oranı kalınlıkta ilâ %90, granül, yüksek yoğunluklu olduğunu
3. iç silindir vücut yüksek kalitede kauçuk plaka ham madde plaka üzerine yapışmasını önler yapısı astar benimser.
4. geniş adaptasyon için bileşik gübre, ilaç, kimyasal, uygun hammadde yem, ve benzeri.
5. yüksek kaliteli, istikrarlı performans, Anti-korozyona ve aşınmaya dayanıklı malzemeler bileşenleri, aşınma kanıt, düşük enerji tüketimi, uzun hizmet ömrü, kolay bakım ve operasyon, vb.
6. yüksek verim ve ekonomik döner ve arka malzeme besleme küçük bir parçası tekrar toz.
7. ayarlanabilir kapasitesi müşteri ihtiyaçlarına göre.