E-posta: info@fdsp-cn.com
Telefon: +86-025-66621288-108

FDSP sıcak Satılık ahşap biyokütle Pelet basın proje

Biyokütle Pelet tanıtımları

Biyokütle Pelet makinesi talaş gibi atık yapabilir, saman, pirinç kabuğu ve ahşap kabuk yüksek yoğunluklu Pelet yakıt bir tür içine ön işleme birkaç adım tarafından. Bu bir ideal yakıt toreplace kömür, enerji tasarrufu ve emisyon azaltmak ve aynı zamanda mükemmel ekonomik ve socialbenefit. Yüksek verimli ve temiz yenilenebilir enerji olmak sıralanır.

Biyokütle Pelet uygulamaları

Biyokütle granül ve benzeri endüstriyel kazanlar, ev şömine ve Biyokütle enerji üretimi gibi sektörlerde yaygın olarak uygulanır. Biyokütle Pelet yavaş yavaş elektrik, petrol, gaz ve kömür ve benzeri gibi endüstriyel yakıtlar yerini aldı.Pelet üretim hattı süreci odun Pelet üretim hattı

(a) elektrik elektrik denetimi her zaman tüm üretim hattı için önemli bir parçasıdır. Schneider elektrik bileşenleri ve yumuşak starter kullanacağız, kontrol paneli ya da kolay gerçekleştirmek için PLC kontrol ve verimliliği denetim seçebilirsiniz.

(b) granül hammadde biyokütle yapılmadan önce Pelet tesisi yonga sürecinde, ilk çok daha küçük, birörnek boyutlu parçacıklar halinde azaltılır. Thicknedd 10 mm çaptan veya boyutu 50 * 50 mm daha büyük olduğunda, bir chippper bu malzemelerin daha küçük parçalar halinde chip için gereklidir.

(c) İşlem çekiç değirmen öğütme daha az 3 mm çapında parçacıkların içine bu küçük parçalar ezmek için kullanılır.

(d) otomatik hammadde ezilmiş sonra kurutma işlemi bir kurutma makinesi en ham ahşap malzeme bir nem oranı yaklaşık % 50 beri gereklidir. Ancak, en iyi nem % 13-%15 pelletiztionis için içerik. Bu nedenle bir döner kurutucu nem oranı azaltmak için Pelet tesisi bulunmaktadır. Kırma ve kurutma sonra ahşap granül hale başlayabilirsiniz.

(e) cips kesme işlemi kırma ve düzgün olduğunu malzeme kurutma sonra sonra hazır Pelet mill için. Cips kesme makinesi veya basın Pelet tesisi makine anahtar parçasıdır. Metal ya da taş, gibi ham malzeme kirleri zarar ölür ve Silindirler, pelet makinesi belirtilmelidir.

(f) soğutma işlemi genellikle cips kesme, Pellet sıcaklık 60-80 derece arasında olduğunu ve nem oranı %15 yakın olduktan sonra. Depolama amaç için bir soğutucu yüzey sıcaklık ve nem içeriklerinin azaltmak için kullanılması gerekir.

(g) sevk işlemi sonunda ambalaj işlemidir. Ahşap korumak için olma Başlarken nem granül ve storability artırmak için uygun ambalaj gereklidir. Burada seni en iyi yerli yarı otomatik paketleme makinası ile sağlamak.

(h) Otomatik besleme ve her türlü hammadde boşaltma yerine getirmek için işlem depolama sistemi silo.