E-posta: info@fdsp-cn.com
Telefon: +86-025-66621288-108

FDSP sürekli tahıl silosu projesi için kurutucu

Giriş:

Tam sürekli kurutma teorisi sürekli Tahıl kurutucular için uygulanır. Tahıl kurutma makinesi üst besleyici aracılığıyla kule içine akış ve sonra tahıl sütuna akışı yavaş yavaş yerçekimi tarafından. Tahıl ilk sıcak hava üfleyici tarafından kurutulmuş sonra soğuk hava üfleyici makine aşağıda tarafından soğutmalı ve son kurutma alttan taburcu.
Avantajları:

1. düşük sıcaklık:

Göre farklı türleri tahıl müşteriler kurutma sıcaklığı ayarlayabilirsiniz. Düşük sıcaklık teknolojisi tahıl zarar görmesini korur.

2. büyük hava debisi:

Süper büyük fıçı fan uygulanır. Düşük gürültü ve anti-aşırı radyal fan sürekli titreşim çalışır. Yavaş başlamak-yukarıya modeli eşit üfleme ve uzun çalışma ömrü sağlar.

3. düşük yatırım:

Çok ısı kaynaklarının Buhar, doğal gaz, yakıt yağı veya pirinç kabuğu hangi sıcaklığı doğru tahıl kalitesi sağlayacak şekilde kontrol edilebilir vb gibi uygulanır. Buna ek olarak, yüksek-ısı kullanımı kurutma maliyeti azaltır. Sürekli işleme teknolojisi geniş kapasite ve enerji tüketimini azaltır yüksek verim sağlar.

4. uzun çalışma ömrü:

Sürekli Tahıl kurutucular atölye Binası gerek kalmadan açık stil için tasarlanmıştır. Galvanizli sac hava net ve ana parçaları için uygulanır. Bütün sistem iyi görünüm ve sızdırmazlık yanı sıra uzun çalışma ömrü vardır ve bütün gün açık havada anycondition çalıştırılabilir.

5. kolay kullanım:

PLC dokunmatik ekranı kontrol sistemi görüntülemek ve kontrol donanımları, yanma parametre in meme ve tahıl vb. kurutma parametresi işletim parametresi. Bilgisayar kontrol sistemi kolay ve insanlaşmış hangi endişe verici, uzaktan kumanda, otomatik tanı, sorun kaldırma vb gibi fonksiyonları vardır.

6. düşük bakım maliyeti:

Malzeme ve yedek parça kurutma için uygulanan düşük başarısızlık oranı ile dayanıklı vardır. Kolay ayrılık cıvata sağlam ve dayanıklı kurutma makinesi için kabuk bağlantı, geçerli. Tüm elektrik sistemi ve bileşenleri NEMA standardına uygundur.

Referans projeler: