E-posta: info@fdsp-cn.com
Telefon: +86-025-66621288-108

İnek gübre gübre çözüm

Hayvancılık hızlı gelişimi ile çevre kirliliği sorununun bydairy gübre emisyonları ve inek gübresi havebecome giderek daha belirgin kapsamlı kullanımı neden oldu. Ankete göre 2007'de, orada 14.7 milyon sığır ve 20'ye 30 milyon ton kadar inek dungis. İnek gübresi birikimi tarafından neden olduğu kirlilik çok daha ciddi bir durum.İnek gübresi Pelet üretim hattıorganik atık resourcesto makesfull kullanımı olmayan yenilenebilir kaynak tasarrufu ve çevreyi korumak. Bu realizeshuge sosyal benefitand izleyen hükümet politikasının "enerji tasarrufu ve emisyon azaltma".


Kompost ve peletleme inek gübresi avantajları:

İnek Gevişgetirenler bir türüdür. Onun Rum akışın fermente ve mikrobiyal bakteriler tarafından ayrıştırılır. Bazı besin inek tarafından emilir ve besin (protein azot, mikrobiyal ve Rum sıvı gibi) bir kısmı atılır ve monogastric hayvan tarafından yeniden kullanılabilir. Organik gübre inek gübresi yapılan bir rol oynayabilir içinde hangi kimyasal gübre tarafından değiştirilebilir değil. Toprağın organik madde, toprak verimliliği, toprak yapısı, toprağın fiziksel ve kimyasal çevre ve mikrobiyal ortamı geliştirmek için vesile olur.


İnek gübresi: faydaları kompost

·İstikrar:Aerobik için inek gübresi büyük ölçekte kompost üzerinde odaklanarak, organik madde bozulmasına yol açar. Bu malzeme olmak küflü, kokuşmuş önlemek ve çevre ikincil kirliliği neden.

·Zararsız:Bu parazit yumurtaları ve kara yoluyla yayılan bulaşıcı hastalıkları önlemek için dezenfeksiyon yoluyla patojen mikroorganizmalar öldürmek ve güvenli gıda üretimi teşvik.

·Kaynak:İnek gübresi geri dönüşüm gerçekleştirilmesi açmak yararları olmak zarar ve hazine olduğu işe yaramaz, büyük ve kaliteli gübre sağlayan kaynakları için organik tarımın geliştirilmesi.

·Sanayileşme:Yeni bir ekonomik büyüme tarım hayvancılık için işaret yapar. Organik gübre fabrikası büyük ölçekli ve mekanize üretim kompost inek gübresi daha fazla toz veya granül organik gübre ürün işlenir.


İnek gübresi Pelet üretim hattı esas sistemleri taşlama, istifleme ve karıştırma sistemi, sistem kalınlıkta, sistem ve paket yönetim sistemi eleme sistemi, kurutma sistemi, kompost içerir.


Kompost sistemi:Bazı yumurta ve zararlı maddelerin içinde dışkı sırasında dönüm öldürür ve kompostlama, hızla yaymak mikroorganizmaların yapmak.

Ana ekipman: kompost Turnerlar.,LYFP serisi kompost turnertasarlanan ve FDSP tarafından üretilen Çiftlik hayvanlarında ve gübre, çamur atık, talaş ve saman kompostlama için uygundur. İnek gübresi yüksek kazık ve şekil-in geniş kapasite ve kapsamlı dönüm başa çıkabilirim. FDSP kendinden tahrikli turner sağlamak ve müşteri göre Turnerlar aracılığıyla gerekir.
Kurutma Sistemi:Nem oranı inek gübre peletleme için uygun bir düzeye azaltmak olduğunu.

Ana ekipman: kurutma makinesi.

,LYHG serisi kurutma makinası gübre inektasarlanmış ve imal FDSP gübre % 70 gibi yüksek nem ile kuru için kullanılır-80 yaklaşık % 30 veya % %18. Kurutma işlemi bütün olarak kurutma makinesi tam kapalı durumda çalışan ve sadece çevre kirliliğini azaltmak ama aynı zamanda enerji tasarrufu. Bu yüksek ısıl verim, büyük kapasiteli, güvenli ve istikrarlı çalışma ve benzeri özellikleri.


Sistem taşlama:Bu parçacıklar peletleme için 10 mm aşağıda içine büyük parçaları ezmek için var.

Ana ekipman: çekiç değirmen

FFSP serisi çekiç değirmen tasarlanan ve FDSP tarafından üretilen tarım atık malzeme ve hayvan gübresi kırma için kullanılır. En benimseyen gelişmiş rotor tasarımı ve özellikleri hassas konumlandırma, zaman ve emek tasarrufu vb; Çekiç özel olarak işlenir ve iyi aşınma direnci ve uzun ömürlüdür.


Dozajlama ve karıştırma sistemi:Bu işlemin bakteri orantılı olarak ham madde eklemek için ve düzgün karışık;

Ana ekipman:Paslanmaz çelik tek şaftlı kürek karıştırıcı.

FDSP tarafından üretilen SDHJ serisi paslanmaz çelik tek şaftlı kürek Mikser ile büyük viskozite ve aşındırıcı malzemeler için özel olarak hazırlanmıştır. Bu özellikleri yüksek karıştırma Homojenizasyon, düşük kalıntı, kolay bakım, uzun hizmet ve benzeri.


Cips kesme sistemi:Bu süreçte, malzeme kırma için aktarılmaktadır. Farklı kalınlıkta teknoloji ile kırma de farklıdır. Genellikle disk kırma, davul kırma ve yüzük die kırma vardır.


Ana ekipman: Yüzük die kırma.

FZLH serisi yüzük die kırma kaliteli gübre granül üretim için tasarlanmıştır. Besleyici, kapı ve yüzük die tüm paslanmaz çelikten yapılmıştır. Ana iletim bölümü ithal yatakları ve yağı Contarları benimser. O şekil yüksek kapasite, yüksek şekillendirme hızı, düzgün çalışan ve uzun hizmet süresi vb.
Soğutma sistemi:Bu depolama için güvenli bir seviyeye bitmiş pellet sıcaklık ve nem içeriği azaltmaktır.

Ana ekipman:soğutucu akış karşı.

FLKB serisi Counter akışı soğutucu gövde paslanmaz çelikten imal edilmiş. Bu dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Bu ile gelişmiş üst ve alt düzey sistem gösteren ve son derece otomatik. ,Counter akışı soğutmailke sıcak malzeme ve soğuk hava pellet yüzeyde çatlama azaltılması, arasında doğrudan temas kaçının. Kalkış hopper ark açı ile tasarlanmış ve ile düşük kalıntı olduğunu.


Tarama sistemi:Büyük parçacıklar ve ürün kalitesini artırmak için para cezaları dışarıda olduğunu.

Ana ekipman:Döner Screener.

FFJH serisi döner screener çevresi, elipsler ve ilke hareket satırları bir arada kullanır. Çoklu ekranlar ile tasarlanabilir. Mükemmel eleme etkisidir. Bu özellikleri iyi sertlik, iyi sızdırmazlık, kolay kullanım ve bakım, küçük titreşim ve düşük gürültü.


Paketleme sistemleri:Tartmak ve tüm nitelikli ürünler küçük çanta paketi olduğunu.

Ana ekipman:Torbalama ölçekler.

SDBLY serisi tarafından tasarlanan ölçek torbalama nicelikselFDSPyüksek doğruluk ve istikrarlı performans ile alınan dokunmatik ekran kontrol araçları benimser; Müşteriler parametreleri ayarlayabilirsiniz (15-50kg / çanta) serbestçe göre kendi ihtiyacı; Ayrıca otomatik iş parçacığı işlev veya makine mühürleme ısı ile dikiş makinesi ile donatılabilir.


İşte bir 5t/h inek gübresi Pelet üretim hattında başvuru için kullanılan bazı ana makineler:

Makine

Modeli

Kapasite

Güç

Çekiç değirmen

FFSP668x800

5-6t/h

110kw

Mikser

SDHJ.2

8-12T/H

18.5KW

Pelet değirmen

FZLH508

4-5T/H

160KW

Soğutucu

FKLB4

4-5T/H

1.5KW


FDSP tavuk avantaj gübre üretim hattı andamp; ekipman

1.FDSP profesyonel teknik ekibi vardır ve tüm üretim müşterilerin belirli istek ve ham madde, hangi dahil olmak üzere, kompost, kurutma dayalı kırma, karıştırma, kalınlıkta, soğutma, eleme, hattı ambalaj, etc. özelleştirebilirsiniz

2.FDSP üretiminde uzmandırgübre Ekipmanı13 yıldır. CE sertifikası ile makineler ve kalitesi birinci sınıf düzeyinde bulunur.

3.FDSP proje tasarım ve inşaat ve tam satış sonrası servis sistemi zengin deneyime sahiptir.

4.FDSP toz şekli, cyclinder şekil ve top şekli de dahil olmak üzere farklı formları organik gübre üretmek için farklı çözümler özelleştirebilirsiniz.


Qingdao-5T/H inek gübresi ve domuz gübre gübre üretim hattı


Proje detayları:Bu proje tasarlanmış ve Qingdao içinde FDSP tarafından 2012 yılında inşa edilmiştir. O inek gübresi ve domuz gübre hammadde olarak organik gübre Pelet yapmak için kullanır. Bitmiş gübre Pelet çok yerel çiftçi iyilik keyfini çıkarın.