E-posta: info@fdsp-cn.com
Telefon: +86-025-66621288-108

Bileşik gübre üretim hattı

Giriş bileşik gübre üretim hattı

Bileşik gübre üretim hattı yaygın bileşik gübre ve 5.000-200.000 ton/yıl kapasite aralığından üretmek için uygulanır. Bu NPK gübre, DAP ve diğer malzemeler bileşik gübre parçacıklar bir işleme satır içine granül. Özel olarak farklı konsantrasyonları ve organik gübre, inorganik gübre, biyolojik gübre ve manyetik gübre gibi türleri ile bileşik gübreler üretim için kullanılan bu ekipman olabilir. Bu esas olarak 1 mm arasında değişen 3 mm çapında küresel parçacıklar üretmek için kullanılır.


Bileşik gübre üretim hattı avantajları1. Gelişmiş gübre üretim tekniği ile donatılmış, bu gübre üretim hattı gübre granülasyon bir süreç içinde bitirebilirsiniz.

2. advancedrotary davul kırma, kalınlıkta benimseyen ilâ %70, granül, yüksek yoğunluklu oranıdır

3. iç silindir vücut yüksek kalitede kauçuk plaka ham madde plaka üzerine yapışmasını önler yapısı astar benimser.

4. geniş adaptasyon için bileşik gübre, ilaç, kimyasal, uygun hammadde yem, ve benzeri.

5. yüksek kaliteli, istikrarlı performans, Anti-korozyona ve aşınmaya dayanıklı malzemeler bileşenleri, aşınma kanıt, düşük enerji tüketimi, uzun hizmet ömrü, kolay bakım ve operasyon, vb.

6. yüksek verim ve ekonomik döner ve arka malzeme besleme küçük bir parçası tekrar toz.

7. ayarlanabilir kapasitesi müşteri ihtiyaçlarına göre.

Gübre üretim hattı ana bileşenleri bileşik

Bütün bileşik gübre makinaları gübre üretim hattında aşağıdaki makineleri içerir: gübre karıştırma machine→fertilizer kırma machine→rotary machine→packaging machine→spraying system→belt conveyor→and diğer aksesuarlar kalınlıkta eleme machine→rotary Tambur kaplama machine→rotary soğutma machine→rotary davul kurutma granulator→rotary davul drum.

Gübre Üretim Akış şeması çalışma hattı bileşik

N-P-K gübre işleme teknolojisi gelişmiş ve güvenilir. Uyumluluk ve crossability üç hammadde göre farklı yüzde bileşiminde N-P-K bileşik gübre toprak ve bitkileri farklı gereksinimleri için uygun imal edilebilir.


1. ilk olarak, hammadde intomixerin sıkı uygun olarak her hammadde miktarı teknik gereksinimleri ile konur. Daha sonra taşıma kemer malzemeler kırma makinesine gönderir.

2. sonra thecrushermachine inceliği granülasyon için gerekli karşılayan küçük olanları içine topak malzemeleri çökertildi. Daha sonra taşıma kemer malzemeler döner davul kırma makinesine gönderir.

3. sırasında kalınlıkta, kolayca oluşturan gaz ve yapar gübre parçacıklar sunmak için bir su pompası var. Kalınlıkta sonra katı gübre toz silindir ve kaydırma rotasyon tarafından aşağı yerçekimi etkisi altında ayağa kalksın. Aynı zamanda, ham madde miktarına göre belirli bir oran yapıştırıcılar granülasyon için ekleyin. Sonra birkaç kez tekrarı aynı dönüş yavaş yavaş gübre malzeme oluşturur. Sonraki taşıma kemer döner davul kurutma makinesi ve soğutma makine malzemeleri gönderir.

4. Ayrıca sıcak hava ve soğuk hava todrying yazıyor soğutma makine sırasıyla sağlamak için fıçı adet fan vardır. Kurutma ve soğutma işlemi eleme sonra. kaplama Makinası malzemeleri güzelleştirmek için.

5. diğerleri geri kırıcı veya kırma için yeniden işlenmiş olmak iletti ise tarama sürecinde, nitelikli malzemeleri kova Asansör tarafından paketleme makinesi için gönderilebilir.


Bileşik yüksek azotlu gübre üretmek nasıl?

Granulating bu süreç içinde gerekli olan bir önemli ekipman bileşik yüksek azotlu gübre üretmek için: püskürtme sistemi. Eritme tankı üre eritin ve böylece toz fosfat gübre, potas gübre ve diğer azotlu gübre ile karıştıracak erimiş sıvı granulating makineye sprey. O zaman kırma yardımı ile sıvı ve diğer hammadde karışık toz ve. Bu üretim teknolojisi bileşik gübre veya yüksek azot içeriği % 25-%45 ile karmaşık gübre üretmek için kullanılır.