E-posta: info@fdsp-cn.com
Telefon: +86-025-66621288-108

Çin Silo üretici temini anahtar teslimi Silo projesi

Jiangsu Liangyou uluslararası makine mühendisliği Co, Ltd tahıl depolama için çelik silo üreten bir profesyonel üretim olduğunu!. Çelik Silo tahıl (buğday, Mısır, Mısır, pirinç, paddy, malt, arpa, soya, vb gibi) tohum, beslemeleri, un, (örneğin, PP Pelet, PA Pelet, PVC pelet) plastik Pelet, ahşap Pelet, vb depolama yaygın olarak kullanılmaktadır; Biz hesaplayabilirsiniz, tasarım, üretim ve tahıl silosu sistemlerini müşteri ihtiyaçlarına uygun olarak yükleyin.


TheBuildtoLastSolidSilos

1.RoofTop:

Çatı tasarım düz aşırı kar felaket duyuları yıpratıcı çevre en çok yankı ile ayağa ve bölüm güçlü yapısı ve Z olan Radyal kaburga bağlanma yine kendisi birbirine. Çatı panelleri kaburga üzerinde ve altında tam bir uyum sağlanması tur profilleri dahil.

2.BodySteelPlate:

Bir commercial275g/m2 çift galvanizli çelik kaplama yaşam ve durability.450g/m2 ve 600 g/m2 için özelleştirilmiş düzeni mevcut kaplama artırır. Her yanak yaprak aşırı güç, basınç üstesinden gelmek için yeteneği yüksek mukavemetli çelikten imal edilmiştir.

3.stiffeners:

SRON'ın yüksek gerilim stiffener (içinde veya dışında silo bulunabilir) yapmak depo gözleri iyi bile aşırı kasırga altında durmak daha güçlü izin silolar Tercihler. Zaman içinde pas vermiyor bu yüzden temel stiffener botları kaplanmıştır.

4.WindRing:

Uzun boylu silolar veya ağır Rüzgar direnmeye bu ihtiyacı için. Rüzgar halka ve parantez cıvata delikleri ondülalı azaltmak; swaged teknoloji sağlamak silo güç yük kapasitesi

5.Highstrengthboltsandscrews:

fdsp'ın yüksek mukavemetli cıvata contalar mühürleme ile eşleştirilmiş, kaplamalı donanım sağlar koruma pastan sizin tahıl kutusu duruyor zaman test sağlamak için eklendi.

6.Manhole:

Çift katmanlı güvenlik kilit kanalizasyon sistemi

7.WideFlangeI-BeamSupportStructure:

Geniş flanş ı destek yapısı gücü vardır ve uzun zaman ve rüzgar ve sismik gereksinimleri dikkate alınarak ağır konik tabanlı silo desteklemek için dayanıklılık yükler.