E-posta: info@fdsp-cn.com
Telefon: +86-025-66621288-108

Tavuk gübresi gübre çözüm

Genel bakış:

Organik gübre kullanımı tavuk, domuz, sığır, koyun, diğer hayvancılık ve Tavukçuluk gübre, Ayrıca ürün hammadde olarak, saman adoptbio-fermantasyon teknolojisi, (fermantasyon, kurutma, kırma, karıştırma, kalınlıkta, soğutma, vb) işleme bilimsel highqualityand istikrarlı uzun yeşil gübre efficiencyand çevre koruma ve verimli organik gübre üretmek için.

Kısa inşaat süresi, hızlı dönmek üstünde yatırım, yüksek kar, düşük yatırım riski nedeniyle, organik gübre üretim proje geniş Pazar umutları vardır.


Tavuk gübresi üretim hattı ve çözümleri işleme sorunları

1.Tavuk gübresi işlem kompost içinde yüksek sıcaklık nedeniyle, hangi nitrogenloss içinde sonuçlanır. Bu nedenle, olgunluk önce öttüğünde doğru miktarda ayve %5 süperfosfat, sonra thefertilizerwould daha iyi olmak gerekir.

2. Moisture50% %60 ile fermantasyon için en uygun gübredir. Infermentation işlemi, nem oranı çok yüksek, fakir, hangi willimpact oksijen, anaerobik stateandproduce H2S malzeme vasiyetinde transferi ve diğer kokulu gazlar, fermantasyon sıcaklık yükselmeye zordur, sonuç gübre bertarafı goodforsafe değil, bozulma hızı yavaşladı ise ortalama fermantasyon malzeme havalandırma olduğunu, böylece fermantasyon zaman gecikme. Fermantasyon varmalıyız gerekli nem amacıyla, someorganic eklemeniz gerekir ve daha fazla (örneğin, perlit, zeolit toz, pirinç saman ve pirinç kabuğu), inorganik maddeler gübre nem oranı azaltır.


FDSP tavuk avantaj gübre üretim hattı andamp; ekipman

1. FDSPhas profesyonel teknik ekip, canwholeproduction satırı özelleştirmePaketleme, etc.l kırma, karıştırma, kalınlıkta, soğutma, eleme, müşteri belirli ihtiyaçları ve ham maddeler, fermantasyon, kurutma, dahil olmak üzere turner üzerinde temel

2.FDSPspecializing üretim fertilizerequipmentsfor 13 yearswith CE Belgelendirme, equipmentwith iç birinci sınıf levelquality.

3.FDSP richproject tasarım ve inşaat deneyimi ve iyi saleservice sonra sistemine sahiptir.

4.FDSP toz, sütunlu parçacıklar, küresel partiküller de dahil olmak üzere farklı çözümler toproduce farklı formları organik gübre, özelleştirebilirsiniz.


Nasıl tavuk üretim hattı andamp seçmek için; Ana aletleri

İnşaat çıktı ölçeğinitavuk gübresi organik gübre üretim hattı3-10 milyon tonsper yıl, yerel kaynakları, Pazar kapasite ve Pazar coveragesituation kapsamlı değerlendirme var. Ürün tasarımı ve followingconditions göre gerekli yatırım ölçeği: hammadde kaynakları, yerel zemin koşulları, yörede yetiştirilen ürün çeşitlerinin ana yapısını, fabrika sitenin durumu, automaticproduction derecesini özellikleri.

Giriş bir importantchicken gübre üretim ekipmanları (ilkeleri, parametreler, avantajları, profesyonel, kaliteli, vb)


Aşağıdaki describesis turner.

Turnercaneffectively ve uniformlyturnmix hayvan gübresi ve mikrobiyal acentaları, aerobik fermantasyon malzemeler için daha iyi bir ortam oluşturmak için saman toz. Turner iki tipe ayrılır:

Kendinden tahrikli dönüm makine

Bu ürün uygun toheap fermantasyon biyo-organik gübre Fabrikası üretim, mekanik ekipman withadvantagesofless yatırım, düşük enerji tüketimi, hızlı içine gübre, geniş kapasite var. Bu kırık, zaman ve emek efficiencyoforganic gübre tesisi üretim ve ürün kalitesini artırmak, büyük ölçüde azaltmak belgili tanımlık fiyat tasarrufu fonksiyonları birleştirir.Parametreleri

Modeli

Geniş pile(m)

Heightof pile(m)

roller(m) çapı

Capacity(m3/h)

Weight(kg)

LYFP260

2.6

1.4

0.72

800-1000

4500

LYFP320

3.2

1.6

0.9

1000-1200

6000

LYFP360

3.6

1.8

0.85

1200-1500

7500


Groove dönüm makine

Aerobik fermantasyon için uygun güneş enerjisi fermantasyon odası, fermantasyon tank ve diğer yardımcı ile birlikte kullanılabilir. Geçiş makine ile kullanılan elde çoklu-oluk bir makine dönüm.


Parametreleri

Geniş yığın yığını

Pile(m) yüksekliği

roller(m) çapı

Capacity(m3/h)

Weight(kg)

3.5

1.8

1.1

1200-1600

8500

3.2

1.6

1.2

2000-2200

9500İlgili davanın sınıf gübre üretim hattı---

Shandong 3-4t/h tavuk gübre gübre üretim hattı


Proje bilgileri:Proje Qingdao, Shandong tasarım ve inşaat FDSP tarafından 2007 yılında olduğu. Hcapacity, incelemeye için satılan Pelet organik gübre memnuniyetle / proje with3-4T peletleme tavuk manurefor kullanır çiftçiler tarafından.