E-posta: info@fdsp-cn.com
Telefon: +86-025-66621288-108

Çimento İnşaat Sanayi Silo

Çimento silolarıdepolama ve dağıtım çimento türleri için kullanılır.

Çimento siloları tutun ve çimento ve PFA (pulverize yakıt kül) gibi diğer toz malzemeler Deşarjı için kullanılan alt düzey mobil silo ve statik dik çimento silosu gibi farklı türleri vardır.

Alt düzey silolar tam mobil. Taşıma için basit ve site kurmak kolay. Mobil ambarların genellikle dijital ekran ve yazıcı ile bir elektronik tartı sistemi ile donatılmıştır. Bu herhangi bir miktar çimento sağlar veya toz silo kontrol edilebilir için taburcu ve silo içinde kalanları doğru bir gösterge sağlar. Statik dik Silo çimento veya diğer tozları depolama için düşük bakım seçeneği olarak kabul edilir. Çimento siloları bin beslemeli santralleri ile birlikte kullanılabilir.

Önemli olan hepimizin bildiği gibi malzemeleri ve çimento silosu tasarımını çimento ürün ile değişir Not için değil her türlü İnşaat malzemeleri caking veya nem emici çimento karışımı tutmak için elverişli. Örneğin, soda kül bütünlüğünü korumak için yapılandırılmış bir silo kireç ile de çalışmayabilir. Beton malzemeleri ile birlikte yüksek performanslı beton tanımlanan ürünleri için biraz farklı olacak çimento silosu yapılandırma veya kendi kendine sıkıştırma beton.

FDSP silolarıÜrününüz ve en iyi çözümü tasarlamanıza yardım malzeme güvenliği sağlamak için en iyi beton silo inşa edecek.