E-posta: info@fdsp-cn.com
Telefon: +86-025-66621288-108

biyokütle odun Pelet plantturnkey odun Pelet üretim hattı

Temel özellikleri (biyokütle odun Pelet tesisi)

Adıodun Pelet tesisi yapma
Ham maddeahşap, talaş, şeker kamışı, bambu, pirinç kabuğu, ot, saman, kauçuk, kil, plastik vb
Kapasite1tph, 2-3tph 3-5tph, 5-8tph, 10tph, 15tph, 20tph, 30tph

1. geniş geçerli kapsam: Bu biyokütle malzeme ahşap, talaş, şeker kamışı, bambu, pirinç kabuğu, ot, saman, vb gibi gibi farklı maddeler ve bazı özel hammadde gibi kauçuk, kil ve plastik de işleyebilir.

2. ayarlanabilir kapasitesi: farklı kapasitelere from0.3 özelleştirebilirsiniz saat için saat veya daha fazla başına 30 ton ton.

3. satış sonrası garanti: bir yıl garanti ve satış hizmet sonra tüm yuvarlak.

4. benzersiz satış sonrası hizmet: ajanslar için kurulum ve bakım yavaş yavaş Güney Amerika'da kurulan YONGLIare müşterilerimiz uygun yapmak ve sonra satış sorunları azaltmak için bakım.


Odun Pelet satır tamamlamak

Woodraw malzemePelet üretim hattı işlemini tamamlamak(a) Peeling işlemi

Ahşap debarker makine MDF sanayinde, yönetim kurulu ve kağıt yapımı günlük soymak için uygulanabilir temelde günlük, küçük ahşap ve benzeri soymak için kullanılır, soyulmuş oranı yüzde 95'den fazla.

(b) Yonga işlemi

Inthepelletplantbeforerawmaterialsaremadeintobiomasspellets, avlıyorlar

firstreducedintomuchsmaller, düzgün sizedparticles. Thicknedd 10 mm çaptan veya boyutu 50 * 50 mm daha büyük olduğunda, bir chippper bu malzemelerin daha küçük parçalar halinde chip için gereklidir.

(c) Öğütme işlemi

Thehammer değirmen daha fazla 3 mm indiameter daha az parçacıkların içine bu küçük parçalar ezmek için kullanılır.

(d) Kurutma işlemi

Sonra hammadde ezilmiş bir kurutma makinesi en ham ahşap malzeme bir nem oranı yaklaşık % 50 beri gereklidir. Ancak, en iyi nem % 13-%15 pelletiztionis için içerik. Bu nedenle bir döner kurutucu nem oranı azaltmak için Pelet tesisi bulunmaktadır. Kırma ve kurutma sonra ahşap granül hale başlayabilirsiniz.


(e) Cips kesme işlemi

Kırma ve hammadde düzgün kurutma sonra sonra pelle mill için hazırdır. Cips kesme makinesi veya basın Pelet tesisi makine anahtar parçasıdır. Metal ya da taş, gibi ham malzeme kirleri zarar ölür ve Silindirler, pelet makinesi belirtilmelidir.

(f) Soğutma işlemi

Usuallyafterpelletizing, thetemperatureofpellets arasında 60-80 derece ve nem oranı % 15 yakın. Depolama amaç için bir soğutucu yüzey sıcaklık ve nem içeriklerinin azaltmak için kullanılması gerekir.

(g) Paketleme işlemi

Son olarak ambalaj işlemidir. Ahşap korumak için olma Başlarken nem granül ve storability artırmak için uygun ambalaj gereklidir.