E-posta: info@fdsp-cn.com
Telefon: +86-025-66621288-108

Biyo-organik gübre üretim hattı

Biyo-organik gübre üretim hattı getirilmesi

Biyo-organik gübre üretim hattı genellikle farklı fermente organik madde biyo-organik gübre işlemek için kullanılır. Tek adımlı kalıplama teknolojisi benimser. Hayvan gübresi ve tarımsal atık geri dönüşümlü ana hammadde, böylece gübre veya gübre atık sadece ekonomik faydalar kuruluş için oluşturma, ama aynı zamanda insanlık için çevre projeleri için büyük bir katkı yapma.


Hammadde biyo-organik gübre üretim hattı

1. tarımsal atık: saman, tortu fasulye, pamuk tortu, pirinç kepeği, vb.

2. hayvan gübresi: tavuk çöp ve hayvan karışımı atık, mezbaha, atıkların Balık pazarı, idrar ve gübre, sığır, domuz, koyun, tavuk, ördek, kaz, keçi, vb gibi.

3. Endüstriyel atık: şarap lees, sirke kalıntı, manyok atık, şeker pislik, furfural kalıntı, vb.

4. ev hurda: yemek atıkları, kökleri ve yaprak sebze, vs.

5. çamur: nehir, kanalizasyon, vb çamur.Şekil-in biyo-organik gübre üretim hattı

1. hat hayvan gübresi ve tarımsal atık onun ana malzeme olarak alır, sadece değerli şeyler içine atık olur, ancak aynı zamanda çevreyi korur.

2. tüm gübre üretim süreci böylece gübre makineleri bu serinin son derece otomatik ve kullanımı kolay kontrollü, merkezi.

3. hem sistem işlem grubu oluşturma ve sistem ambalaj andfertilizer ambalaj beton malzeme duyarlığını böylece sağlanması bilgisayar tarafından kontrol edilir.

4. yüksek kaliteli, istikrarlı performans, kompakt işlem düzeni, ileri teknoloji ve uygun bakım.

Biyo-organik gübre üretim satırının çalışma süreci

Organik gübre üretim hattı organik gübre sevk hammadde koleksiyonundan donanımları tam bir kümesidir.

technical process

※Organic malzemeleri fermantasyon süreci tüm üretim hattında ön ama vazgeçilmez rol oynar. Kompost Turner'ın iki ana türü yaygın olarak açmak ve gübre karışımı ve fermantasyon hız: öz hızlandırmak için kullanılır-tahrikli kompost turnerandhydraulic kompost turner.

※Crushing işlemi: kompost Lump & malzeme zemin granulating işlemden önce olmalıdır. Ancak kompost malzeme yeterince iyi olduğunda işlem kırma dışarı bırakabilirsiniz. Dikey zinciri kırıcı ve Çift-Milli yatay kırıcı, kırma makinesi iki tür topak Kompost Gübre hammadde ezmek için kullanılabilir.

※In karıştırma işlemi, karıştırma makinesi iki tür için geçerli olan hammadde gübre üretim hattında karıştırmak için: Yatay Mikser ve dikey karıştırıcı.

※Drying süreci. Nem % 25'den fazla ise hammaddeler kuru bu yüzden kalınlıkta, gübre hammadde nem % 25 daha az olmalıdır. Döner davul kurutma makine ağırlıklı gübre nem ve partikül büyüklüğü belirli bir derecesi ile kurutma için kullanılır.

※Then kırma işlemidir. O yüzden biz gübre kırma müşteriler detaylı gereksinimlerine göre uygun modeli işlem kalınlıkta çekirdek bu üretim hattında bir parçasıdır. Disk kırma machinecan eşit malzemeler granül için seçilmiş.

※Rotary soğutma makine drum gübre soğutma için gübre parçacıkları daha güçlü yapmak için kullanılır.

Granül ikinci kırma için iade edilmesi gereken büyük parçacıklar ayırmak için kullanılan ve kalınlıkta makine eleme ※Rotary davul. Döner Tambur kaplama Makinası gübre ceket ve gübre birbirine yapışmasını önlemek için kullanılır.

※The son işlem ambalaj işlemidir. Gübre paketleme makinesi çanta nicelik ve otomatik olarak paketleyebilirsiniz. Biz de bağlantının bant konveyör, kova Asansör, vb gibi bazı yardımcı malzemeleri gerekir.