E-posta: info@fdsp-cn.com
Telefon: +86-025-66621288-108

En iyi fiyatı odun Pelet üretim hattı


Odun Pelet makinesi çizgi özellikleri

1. birçok materialscan olarak kullanılan likesawdust, kırpma hasır (Mısır saplarını, soya sapı, pamuk sapı, tecavüz saman, fıstık fidan ve ayçiçeği SAP), pirinç kabuğu, çim, çalılar, bambu enkaz, bagas andetc

2. ana sürücü, çift SIEMENS motor sürücü kemer ile donatılmış yüzük die hızlı donanımlı ile çember tutun.

3. tüm iletim parçaları (motor dahil olmak üzere) İsviçre, iletim etkili, istikrarlı, düşük gürültü sağlamak için Japon yapılmış yüksek kaliteli SKF rulmanlar seçer.

4. Uluslararası gelişmiş teknolojiye geçmenin: Alman silah matkap ve vakum fırını ısı üretim süreci, yüksek kaliteli ve granül düz sağlamak için uzun hizmet hayat alaşım çelik yüzük die ve kaliteli.Odun Pelet üretim hattı fiyat uygulamaları uygulama:

Odun Pelet üretim hattı aldığın sadece hayvanlar için feedstuff işleyebilir ama aynı zamanda atık biyokütle malzeme ahşap granül yakıt için içine işleyebilir bir cips kesme makinesi. Küçük tasarımı ve düşük maliyetli, odun Pelet üretim hattı nedeniyle ev kullanımı ve küçük sanayi için daha uygun fiyattır.

1. odun Pelet üretim hattı fiyat Mısır saman için yaygın olarak kullanılan fıstık kabuğu, pirinç kabuğu, mısır koçanı, pamuk tohumu gövde, buğday samanı, ayçiçeği tohum kabuğu, talaş, pamuk sapı, yabani otlar, vb.
2. bu cihaz aynı zamanda forma düşük bağ oranı ile zor olan hammadde için uygundur.
3.Furthermore, bakteriyel organik gübre, organik gübre ve bileşik gübre düşük sıcaklık altında pelletize için geçerlidir.
ExcellentFeatures ahşap Pelet üretim hattı Fiyatı:

1. sonra pişmiş olması gibi malzemesi teşvik yüzden tadı çalışma sürecinde giriş malzeme sıcaklığı 80-100 ° C ile ulaşabilir ve ayrıca soğutma sonra çıkış besleme güçlü haline gelebilir ve daha iyi duygu çiğneme için sert.
2. sırasında cips kesme, tahıl ve soybeanand #39; s Pankreatin direnç faktörü azaltılabilir ve sağlık ve sindirmek için iyi olur, böylece Ayrıca parazit ovum öldürürüm.
3. cips kesme büyük maliyet tasarrufu, enerji geleneksel feed.so Kullanım oranını geliştirmek kaydetme.
Ağaç Pelet üretim hattı fiyat sorun soruşturma ve sorun çekim:

S1: Makine inşaat su kuyusu, ama granül yapamazsınız, formu granül için zor. Ne yapabilirim?
Cevap: nem çok yüksek veya çok düşük ise, form parçaları için zor olur. Nem % 13-25 arasında ise ve nem hammaddeler üzerinde bağlıdır daha iyi olurdu. Farklı hammadde, farklı nem.

Q2. Hiçbir katkı maddesi olmadan odun peletleri parlayan nasıl sağlayabilirim?
Cevap: hammaddenin nem kontrol. Uygun nem güzel Pelet vermenize yardımcı olabilir. Veya bazı atık yağ eklemeyi deneyin, petrol şekillendirme granül yardım ve Pelet makinesi hayatı daha uzun yapmak.

Q3. Kapasite kullanımda, bir süre sonra neden küçülür?
Cevap: Muhtemelen die ve makaralar arasındaki fark çok büyük olduğundan. Lütfen ölmek ve makaralar arasındaki boşluğu azaltmak. Ya da hammadde nem çok düşük olduğu için. Su içeriği artırmak için biraz su ekleyin.

S4. Makine çalışma sırasında kesiliyor.
Cevap: Büyük, zor yabancı bir cisim olmalı ya da metal makine girin, lütfen elektriği kesip nesne veya metal makine dışarı alır.