E-posta: info@fdsp-cn.com
Telefon: +86-025-66621288-108

Aqua üretim satır besleme

Su besleme çoğunlukla içerir besleme yüzen, yavaş batan ve genellikle üç yem, yem batan ekstrüzyon işlemi üretmek için kullanılabilir ve sadece kullanılan değil, besleme Ekstruder, batan Pelet değirmen üretmek için de kullanılabilir. Buna ek olarak, yem üretimi balık batan Pelet değirmen kullanın; daha düşük yatırım maliyeti, daha fazla kapasite ve böylece yaygın olarak saygın üreticileri. Burada Pelet mill üretim genel balık Aqua kullanarak odaklanmaktadır Teknoloji besleme, haddelenmiş kayan yem üretim süreçleri hakkında bilgi edinebilirsiniz yüzen veya yavaş yavaş batmakta yem üretim süreci, bilmek istiyorum.

Jiangsu Liangyou genel balık aqua yem işleme ekipman profesyonel üreticisi ve anahtar teslimi projeler takımları sağlar. Üreme geleneksel yetiştirme yöntemleri ile karşılaştırıldığında bakış açısından, işleme teknolojisi ve yüksek kaliteli yem, yüksek performans ile birlikte bilimsel ve makul formül kullanımı gelişmiş, düşük işleme donanımları ve sonuçta genel balık su besleme üretilen kirliliği balıkçılık hayvanlar daha yüksek faydaları çiftçiler için önde gelen, daha sağlıklı ve verimli büyüme olabilir garanti edemez.


1, genel balık besleme formülasyonları genellikle enerji, protein, yağ, karbonhidrat, vitamin ve mineraller içerir ve diğer hammadde kullanılan su:

· tohum Kategoriler: sorgum, buğday, arpa ve benzeri;

· kepek: buğday kepeği, unu, pirinç kepeği, kepek, vb;

· yemek kategorileri: soya yemek, fıstık yemek, kolza tohumu yemek, pamuk yemek ve diğer yemek türü;

· hayvansal protein malzemeler: balık unu, kemik yemek, ipekböceği pupa toz, karides yemek ve diğer hayvansal protein malzeme;

· doğal mineral ham madde: kaynak fosfor, kalsiyum kaynağı, bentonit, zeolit toz;

· Diğer yaygın malzemeler: yonca yemek, distiller'ın tahıl, Maya, α-nişasta, yağlar ve yağ;


Ayrıca, koşullara bağlı olarak, makul bir gerekir çeşitli katkı maddeleri, hammadde, dahil olmak üzere kullanımı ile yardımcı olmak: Vitaminler, mineraller, amino asitler, antibakteriyel ilaç kategori, sarımsak, otlar, probiyotikler, enzimler, L-et Bankası, Betan, bilinmeyen büyüme faktörü, bağlayıcılar, koruyucu, antioksidanlar ve diğer yem katkı maddeleri ve diğer yem soya lesitin, deniz yosunu tozu, sodyum diacetate, astaxanthin, taurin, kitin, iyot kazein gibi katkı maddeleri , polifenoller ve diğer.


2, genel balık aqua yem üretim hattı - özelleştirilmiş öneriler :(bir üretim hattı olabilir: 1-12 ton/saat; birden çok üretim hatları: 4-48 ton/saat veya daha fazla) detaylı süreç akış şeması:

Haddelenmiş besleme işleme teknolojisi genellikle aşağıdakileri içerir:

· Hammadde temizlik alma

· Bir ince toz malzeme

· Bir karma yem maddeleri ve ezilmiş

· Karışık toz haline

· İkincil ve sonrası mix maddeler

· Karışım Eleme

· Su ekleyin, Klima Buhar, ekstrüzyon peletleme ıslak

· Sonraki kurutma, yağ püskürtme ve soğutma

· Son sınıflandırma ve ambalaj


3, genel balık aqua anahtar ekipman üretim satır besleme:

Ortak balığı aqua Jiangsu Liangyou tarafından sağlanan işleme teknolojisi beslenir, pelet değirmen çok önemli bileşenleri:

Özel aqua adanmış Pelet değirmen:


Pelet değirmen besleme, karıştırma, peletleme, iletim ve yağlama sistemi bileşenleri oluşur. Şu malzeme akışı ve sonra bir karıştırıcı, bir karıştırma çubuk ve Şoklama ve temperleme, yağ eklemeniz gerekir veya pekmez, aynı zamanda buhar karıştırma tüp ile birlikte temperli eklenir karıştırılır karıştırma Buhar girmek için değişken hız motor hızını ayarlayarak yem burgu nem oranı ile toz hazne den fazla % 15 gerektirecek şekilde onların eseridir , yağ miktarı % 3'den az eklendi, aksi takdirde sıcaklık 64 kadar Şoklama sonra toz kalıp zor ~ 85 ℃ nem 14 ~ l %6. Ve sonra demir kirlilik isteğe bağlı kaldırılacak aygıt karışık olması malzemesinden oluğu, de-demir, son olarak basın odasına gider.


Genel olarak balık aqua üretim satır besleme, genellikle ağır malzeme üretimi için kullanılan fabrikaları cips. FDSP Pelet mill üretim aşağıdaki özelliklere sahiptir:

(1)Basitleştirilmiş ve besleme dairesel besleme frekans; besleme

(2)Kullanılan çeliklerini üç saç kremi veya DDC, hız ve Buhar sistemi özel olarak tasarlanmış bıçakları, yeterli malzeme yaşlanma su sağlamak için mil Şoklama şeklinde yüklü ekleme ceketli;

(3)Kesici mekanizmasını aç kabinenin kapı sabit bıçak bıçak halka kalıp yüzeyine karşı çıkmadan, bıçak hızlı değiştirme sağlar (plug-in);

(4)Özel rulo ve rulo yüzey, ilgili varolan besleme blade malzeme kullanımını artırma şeklinde bölge ortalama basarak, malzeme düzgün dağıtır.

Ana teknik ve performans parametreleri:

Ürün adı

modeli

güç (KW)

Çıkış (T/H)

Balıkçılık türü Pelet değirmen

(İki-ceketli)

SZLH320b2

37/45

2-5

SZLH350b2

55

2-7

SZLH400b2

75/90

3-10

SZLH420b2

90/110

3-12

SZLH508b2

110/132/160

4-20

Not:Pelet değirmen genellikle kapasitesi Şoklama etkileri, parçacık çapı, sıkıştırma oranı faktörleri, formüle göre kalıp kalite yüzük, lütfen profesyonellerimiz birine başvurun ve özel ihtiyaçlarınızı bize, özellikle sizin için üretim ihtiyaçlarını karşılamak için özelleştirilmiş olacak.


Durum:

Jiangsu Liangyou, yüksek kaliteli hammadde ve ürün kalitesini ve performansını, deneyimli tasarım ekibi, senin isteğine göre en makul süreç tasarımı ile sağlamak sağlamak için Gelişmiş işleme aracılığıyla aksesuarları, tarafından sağlanan donanım seçin. Ayrıca, profesyonel montaj ekibi ve mükemmel satış sonrası servis, kullanın ve işlem sorunsuz emin olun.

Bir bölümü aşağıdadır ben aile içi özel aqua üretim hattı yükleme görüntüsü besleme sonra:

Buna ek olarak, FDSP-ebilmek da gelenek premiksler, konsantreleri, Hayvancılık ve kümes hayvanları beslemek, ruminant besleme, evde beslenen hayvan besleme, diğer su yem üretim hattı, çeşitli gibi özel malzemeler senin tavsiye edilir.