E-posta: info@fdsp-cn.com
Telefon: +86-025-66621288-108

Sıcak satış domuz / inek ve balık besleme Pelet soğutucu / Counter akışı makine soğutma

Makine soğutma kümes hayvanları Pelet sıcak ve nemli pelleted ürünleri iyi akan yetenekleri ile verimli soğutma için uygulanır. Tipik uygulamalar vardır, soğutma için granül ve ahşap granül yem...

Soruşturma göndermekChat Now

Giriş---kümes hayvanları soğutma makine cips.
Kümes hayvanları soğutma makine sıcak ve nemli pelleted ürünleri iyi akan yetenekleri ile verimli soğutma için uygulanan cips. Tipik uygulamalar vardır, soğutma için granül ve ahşap granül yem. O-ebilmek azaltmak granül sıcaklığı 80 ~ 90ºC yaklaşık 3 ~ 5ºC ortam sıcaklığı yukarıda. Ve Pelet nem oranı % 17 ~ %18 12 ~ % 13.
Enerji verimliliği, kolay kullanım, büyük soğutma sonucu ve daha düşük yatırım maliyeti avantajları kanatlı Pelet soğutucu yem ve ahşap granül tesisi'nin çoğu kullanıcı için tercih edilen seçim yaptık.


Özellikleri

1. ilke soğutma sayaç akışını yüksek sıcaklık ve nem ile granül soğutmak için kabul edilir. Sıcak hava sıcak granül dokunur ve serin hava böylece doğrudan soğuk hava ve sıcak pellets arasında dokunarak üretilen ani soğutma tarafından neden Pelet yüzey çatlak önlemek için serin granül dokunur. Aynı zamanda hava besleme ve hava giriş daha büyük alanı için kullanılır, bu nedenle bunu daha iyi soğutma etkisi elde edebilirsiniz;
2. slayt pistonlu deşarj düzgün ve güvenilir boşaltma, düşük kalıntı vardır;
3. düşük güç tüketimi, kolayca işlemi;
4. soğutma sonra daha az 3 Pelet sıcaklık ~ 5 ortam sıcaklığı;
5. Pelet soğutma için uygundur.

ModeliSKLB1.5SKLB2.5SKLB4SKLB6SKLB8
Volume(M3)1.52.54.06.08.0
Capacity(t/h)35101520
Time(min) soğutma10-15Mins daha az
Sıcaklık Cooling(°C) sonraOrtam sıcaklığı + 3 daha yüksek ~ 5ºC
Aspiration(M3/min.t)34
Power(kW)0.751.101.501.501.50
Hava kilidi (kw) gücü0.550.751.11.51.5


Dünyanın her yerinden gelen müşteriler
Andquot üzerinde ısrar ediyoruz; İnanç andamp; Federasyon, geliştirme andamp; Yaratıcılık, hizmet andamp; samimiyet, yiğitlik andamp; Prestij andquot; , aynı zamanda sahip olduğumuz üstün Randamp; D takım yenilik ve işbirliği duygusu ile.


Bizim hizmet:
Garanti: 1 yıl
Bizim profesyonel hizmet içerir: Ücretsiz eğitim, rehberlik yükleme ve hata ayıklama.
Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bize serbestçe ulaşın. Satış sonrası servis ekibimiz on-line en iyi toaccomplish samimi ihtiyaçlarınız zamanında yapacaktır.


Sertifikalar:
FDSP ISO9001:2008 uluslararası kalite sistem belgelendirme, CE Belgelendirme besleme makinaları, gübre makine, biyokütle ekipman ve compf üretim hattı, SGS sertifika için elde etti.


Hot Tags: sıcak satış domuz / inek ve balık besleme Pelet soğutucu / counter akışı soğutma makine, Çin, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, toptan
ilgili ürünler
Hızlı Mesaj
Gizliliğiniz bizim için önemlidir - biz satmayacağına veya bilgilerinizi paylaşın.