E-posta: info@fdsp-cn.com
Telefon: +86-025-66621288-108

Yüksek hızlı yem karıştırıcı hayvan yemi için

Şekil-in besleme Mikser Besleme kümes hayvanları karıştırma yaygın hayvan yem ve gübre toz karıştırma kullanılan, granül e.c.t .muhtelif sıvı eklenebilir. Toplu iş başına süre karıştırma sadece 30-90 saniye, hayvan yemi endüstrisi, Gübre Sanayi, su ürün yetiştiriciliği yaygın kullanılır şimdi olduğunu...

Soruşturma göndermekChat Now
Yüksek hızlı yem karıştırıcı hayvan yemi için

Yem karıştırma özellikleri

  1. kümes hayvanları Mikser Beslemeyaygın kullanılan hayvan yem ve gübre toz karıştırma, granül e.c.t .muhtelif sıvı eklenebilir. Toplu iş başına süre karıştırma sadece 30-90 saniye, yaygın hayvan yemi sanayi, Gübre Sanayi, su ürün üreme, Kimya Sanayi, su ürün yetiştirme, tıp ve benzeri kullanılır şimdi var.

  2. Mikser Besleme kümes hayvanları genellikle giriş kapıları, boşaltma tam uzunlukta ve alt çıkış kapıları her iki iki, her ikisi de el ile ve pnömatik türü, genellikle 1000 Model genellikle pnömatik türü, bu şekilde, tarafından çalışmasına gerek yok-ecek install daha büyük olan çıkış kapıları vardır El ile. Akıntı hızı yüksektir ve yok artık, ama pnömatik kalkış türünün ekstra hava kompresörü satın almak gerekir.

  3. kümes hayvanları yem karıştırıcı karıştırma zamanı kısa (30-90seconds/toplu). Giriş ve çıkış saat ekleme, karıştırma zamanı hakkında 10-15 dakika toplu iş (tam yükte çalışma), 4-6times saatte karıştırabilirsiniz. Homojenliği derecesi yüksektir (CV % 5'den daha küçük)

  4. Mikser Besleme kümes hayvanları çift kürek milleri, verimliliği karıştırma ve çalışma dengesi çok yüksek tek çelik malzemeleri Mikser içine tam paslanmaz değiştirilebilir veya sadece karbon çelik, senin karıştırma malzemeleri özelliklerine göre tasarlanmış.

  5. Mikser mili kürek karıştırma kümes hayvanları beslemeişleri, o-ecek zaman yok sallamak, ayrıca arasındaki boşluğu denge derecesi çok kararlı, şaft ve tank vücut çok makul, bu hayvan yemi için karıştırıcı şimdi Ulusal ücretsiz muayene Ürünlerimiz.


Tek şaftlı kürek Mikser video giriş


Uygulama

Yüksek rütbe kümes hayvanları cips kesme için kullanılan ve ürünleri hayvancılık yem.

QQ截图20160630142255.jpgYüksek hızlı FDSP içinde Mikser Besleme

QQ截图20160718141939 副本.jpgNeden bizi seçmelisiniz?

Deneyimlibesleme ve biyokütle Pelet hattı15 yılı aşkın için ilgili tedarikçi.

Profesyonel satış ve mühendisleri takım hizmetiniz için.

Tüm ürünleri CE ve ISO9001 ve SGS sertifikalar onayladı

Kalite standartları sağlamak için en güncel CNC makine Merkezi'ni kullanın.

Her düzenli müşteri bizim ürün/hizmet ile büyük memnuniyet seviyor.

QQ截图20160718143554.jpgilgili ürünler
Hızlı Mesaj
Gizliliğiniz bizim için önemlidir - biz satmayacağına veya bilgilerinizi paylaşın.