E-posta: info@fdsp-cn.com
Telefon: +86-025-66621288-108

Sığır Besleme Mikseri / Tavuk Besleme Mikseri / Balık Yemi Karıştırıcı

Hayvan yemi için bu seri balık yemi mikseri esas olarak, yem, hayvancılık ve kanatlı yemi, su ürünleri yemi, katkı maddeleri ve kimyasallar, endüstri vb. Ön karıştırma için geçerlidir.

Soruşturma göndermekChat Now
Sığır Besleme Mikseri / Tavuk Besleme Mikseri / Balık Yemi Karıştırıcı


QQ 截图 20160718141939 副本 .jpg


Sığır yemi karıştırıcı / tavuk yemi karıştırıcı / balık yemi karıştırıcı
Hayvan yemi için bu seri balık yemi mikseri esas olarak, yem, hayvancılık ve kanatlı yemi, su ürünleri yemi, katkı maddeleri ve kimyasallar, endüstri vb. Ön karıştırma için geçerlidir.
1.JINN balık yemi karıştırıcı, çift vidalı ve püskürtme sistemi ile oluşturulmuştur. Dolum contası, sızdırmazlığı artırmak ve sızıntıyı önlemek için milin uçları için uygundur.
2.JLNE hayvan yemi kapasitesi aralığı için balık yemi karıştırıcı 2-20 T / h'dir.


Hayvan yemi ana hatları için balık yemi karıştırıcı
1.Yüz hayvan yemi için 1.fish besleme mikseri, toz, granüler, pul pul ve bloklu malzemelerin yem, gıda, kimya, gübre ve diğer sanayilerde karıştırılması için uygundur.
2.JLNE hayvan yemi besleme karıştırıcısı hızlı karıştırma hızı, 30 ila 120 saniye arasında karıştırma periyodu / döngüsü, yüksek karıştırma homojenliği (CV≤5%,% 3 kullanılabilir) vardır.
3.JLNE yüksek karıştırma düzgünlüğü olan çift kanatlı hayvan yemi ekipmanları için balık yemi karıştırıcı.
Hayvan yemi boşaltımı için 4.JLNE balık yemi karıştırıcı, elektrikli veya pnömatik güçlü tam taban tipi büyük açılır kapıyı benimser, bu nedenle deşarj düşük malzeme kalıntı hızıyla hızlıdır.
5.JLNE hayvan yemi vücut için balık yemi karıştırıcı karbon çeliği, paslanmaz çelik ve kompozit malzemeler olabilir. Hepsi isteğe bağlıdır.
6.No sapma uzun süre karıştırma, sıvı ekleme mevcut birçok çeşit.
Zincir sürüşü ile hayvan yemi için 7.JLNE balık yemi karıştırıcı, sağlamlık tasarımı uzun süre sorunsuz çalışmasını sağlar.
8.JLNE 6mm karbon çelik ve 8mm karbon çelik bıçak ile yapılan hayvan yemi için balık yemi karıştırıcı.


Ayrıntılı Resimler

balık yemi karıştırıcı için başvurun
hayvan yemi için balık yemi karıştırıcı, mısır / tahıl / fasulye / tahıl gibi toz şekilli tarımsal ürünler için uygulanır.

QQ 截图 20160718133721 副本 .jpg

besleme pellet hattında balık yemi karıştırıcı
hayvan yemi için balık yemi karıştırıcı, tam yem pelet hattında çok önemli bir rol oynamaktadır, tüm ham maddeler ezildiğinde, balık yemi karıştırıcı peletleme basamağı için hazırlık yapmak için eşit şekilde karıştırır.

QQ 截图 20160922091636.png

ilgili ürünler
Hızlı Mesaj
Gizliliğiniz bizim için önemlidir - biz satmayacağına veya bilgilerinizi paylaşın.