E-posta: info@fdsp-cn.com
Telefon: +86-025-66621288-108

En Çok Satan Dikey Hububat Karıştırıcı / Tavuk Yemi Karıştırma ve Ezme Makinesi

Horizontal Non-gravity Mixer olarak da bilinen Paddle Mixer, yüksek verimlilik, yüksek düzgünlük, yüksek yoğunluk, düşük enerji tüketimi ve düşük kirlilik içeren gelişmiş bir makinadır. Makine toz tozu ve toz granülü karıştırmak için yaygın olarak kullanılır, özellikle özgül ağırlık veya parçacık büyüklüğünde büyük fark olan malzemeler için uygundur.

Soruşturma göndermekChat Now

Horizontal Non-gravity Mixer olarak da bilinen Paddle Mixer, yüksek verimlilik, yüksek düzgünlük, yüksek yoğunluk, düşük enerji tüketimi ve düşük kirlilik içeren gelişmiş bir makinadır. Makine toz tozu ve toz granülü karıştırmak için yaygın olarak kullanılır, özellikle özgül ağırlık veya parçacık büyüklüğünde büyük fark olan malzemeler için uygundur. Makine ilaç, gıda, yem, kimyasal, gübre, kum macunu vb. Gibi endüstrilerde yaygın olarak kullanılmaktadır.

QQ 截图 20160718110821 副本 .jpg

Çalışma prensibi:

Sürücü parçası, karıştırıcı ve ikiz U-şekilli silindirden oluşur. Sürücü kısım, yavaşlatıcının, ajitatörü zincir veya dişli tahrik hatları ile çalıştırmak için yönlendirdiği parçadır. Karıştırıcı iki mil kürek olup, miller tersine aynı hızda döner. Özel bir açı ile düzenlenmiş şaft üzerindeki kürekler, materyallerin radyal, halka, eksenel olmak üzere üç yönde sıçramasını sağlar ve kısa sürede üniform bir şekilde karıştırmayı sağlamak için çapraz dairenin, kesme karışımının vb bir bileşik etkisi meydana getirir.

QQ 截图 20160922142822 副本 .png


 

Özellikler:

1. Kısa karıştırma devri (45 ~ 60s), yüksek karıştırma homojenliği (CV ≤% 5,% 3 kullanılabilir)

2. Tam uzunlukta boşaltma kapısı ve çabuk boşaltma, düşük kalıntı.

3. Uzun süre karıştırma için sapma olmaz, birçok sıvı ilavesi mevcuttur.

4.Chain sürüş, sağlamlık tasarımı uzun süre sorunsuz çalışmasını sağlar

5.Kompakt yapı, güzel şekil, düşük ses, toz ve çevre koruması yok.

6.Bu ön karışım yem fabrikası, katkı maddeleri, yem fabrikası, kimyasallar ve eczane gibi endüstriler için kullanılır.


Hot Tags: En Çok Satan Dikey Hububat Karıştırıcı / Tavuk Yemi Karıştırma ve Ezme Makinesi, Çin, üreticileri, tedarikçiler, fabrika, dağıtım
ilgili ürünler
Hızlı Mesaj
Gizliliğiniz bizim için önemlidir - biz satmayacağına veya bilgilerinizi paylaşın.