E-posta: info@fdsp-cn.com
Telefon: +86-025-66621288-108

Yüksek Fiyatlı Hammer Mill En İyi Fiyat Feed

Şekli bir damla suya benzediğinden, Su damla tipi çekiç değirmeni veya öğütücü olarak adlandırılan bu tip çekiçli değirmen, iki metal elek dahil olmak üzere 6-10 mm karbon çelik kalınlıkta yapılmış gövde, çekiç 30pcs, 48pcs, 60pcs, 90pcs, vb. .

Soruşturma göndermekChat Now
Yüksek Fiyatlı Hammer Mill En İyi Fiyat Feed

Kısa Tanıtım Yem Kırıcı Mill:
Şekli bir damla suya benzediğinden, Su damla tipi çekiç değirmeni veya öğütücü olarak adlandırılan bu tip çekiçli değirmen , iki metal elek dahil olmak üzere 6-10 mm karbon çelik kalınlıkta yapılmış gövde, çekiç 30pcs, 48pcs, 60pcs, 90pcs, vb. Yapısı makul, dayanıklı, güvenli ve güvenilir, kolay kurulum, kullanımı kolay, küçük titreşim ve yüksek verimlidir.Önçe yemi tahıl öğütmek ve pirinç kabuğu, mısır, koçanı, saman parçaları ve ahşap cips, ezmek için kullanılır vb.

072608 副本 -1.jpg


Ana Spesifikasyon Feed Hammer Mill:

 Feed Hammer MillYem Kırıcı Millinin Kullanımı ve Özellikleri:
Su damla tipi çekiç değirmeni Bu dizi, mısır, sorgum, buğday, fasulye, kırık soya kek ve diğer malzemeler gibi granüler yem katkı maddeleri her türlü ezebilir.
Bu kırıcı serisi kaynaklı çelik yapıyı benimser ve motor ve çekiçli değirmen rotoru pim bağlantı doğrudan sürüşü, rotor dinamik denge testi kullanılarak tek bir tabana monte edilir ve ters çalışabilir. İşletme kapısı, emniyet kilidi ile rotor dönerken çalışma kapısının açılmamasını sağlayın.
Değirmen besleme girişi çeşitli biçimdeki besleme mekanizması ile uyumlu olan üst taraftadır, çekiç simetrik olarak düzenlenmiştir. Makine yapısı basit ve dayanıklı, emniyetli ve güvenilirdir, kurulumu, çalıştırılması ve bakımı kolaydır ve titreşim hafiftir ve verimlilik yüksektir.
Yüksek verim ve düşük enerji tüketimi ile elyaf, ince malzemeler, yüksek nemli malzemeler ve kırılgan materyallerin ince öğütülmesi için uygun olan, aralarında seçim için kaba ve ince taşlama serisi bulunur.

Yem Kırma Değirmeni Avantajları:
1.Geniş oda besleme çekiç değirmeni, benzersiz tasarım, yeni yapı ve kolay kullanım.
2. Etkili malzeme ezici sirkülasyon tabakaları, bitmiş ürünlerin düzgün inceliğini sağlamak için iki kez ezilip iki metal elek ezilme verimliliğini arttırmaya yardımcı olabilir.
Çekiç ve elek değiştirmek için elverişli 1.5-12mm, esnek açma cihazı ve elastik basınç eleği mekanizması seçmek için elek boyutları 3.A çeşitli mevcuttur.
4. Rotor, denge düzeltme, düşük gürültü ve mükemmel performans ile sorunsuz çalışıyor.
5. Emniyetli kapı tipi çalışma, rotor dönerken kapının açılmamasını sağlar.
6.Su damla tipi çekiç değirmeni, yem ve talaş ezebilir.

ilgili ürünler
Hızlı Mesaj
Gizliliğiniz bizim için önemlidir - biz satmayacağına veya bilgilerinizi paylaşın.